25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - srebrne
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Woreczki à la lniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - klasyka z lawendowym akcentem
41,99złOriginal price was: 41,99zł.33,59złCurrent price is: 33,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,59zł.
6,72zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18x24 cm - rustykalne opakowania w białe groszki
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


10 szt. Woreczki à la lniane 9 x 12 cm - naturalne z nadrukiem thank you
29,99złOriginal price was: 29,99zł.23,99złCurrent price is: 23,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -25%


Woreczki à la lniane z organzą 10x13 cm - 10 szt - lekkość i prostota w eleganckim wydaniu
25,49złOriginal price was: 25,49zł.19,19złCurrent price is: 19,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
1,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


Woreczki z organzy 7 x 9 cm, z pojedynczą wstążeczką, zaciągane na jedną stronę, 25 szt
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 8 cm x 10 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze srebrnym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Saszetki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Torebeczki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6,5 - 7 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0810-SXX-211 |
| EAN | 5902565680701 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - srebrne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 8x10 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta