Woreczki z organzy 8 x 10 cm ecru - zestaw 25 sztuk
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -4%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe ciemne
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,98złCurrent price is: 10,98zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
0,44zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Turkusowe woreczki bawełniane 11 x 14 cm, 10 szt., na prezenty
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - czerwone
15,99złOriginal price was: 15,99zł.12,79złCurrent price is: 12,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
2,56zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 40 x 55 cm - mix kolorów
23,49złOriginal price was: 23,49zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
3,54zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -15%


5 x różowe woreczki jutowe 15 x 20 cm - delikatność i siła w jednym
12,99złOriginal price was: 12,99zł.11,09złCurrent price is: 11,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
2,22zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Woreczki z organzy ecru - uniwersalne i eleganckie opakowanie na drobiazgi
Poszukujesz opakowania, które jest jednocześnie eleganckie, uniwersalne i praktyczne? Nasz zestaw 25 woreczków z organzy w pięknym kolorze ecru i rozmiarze 8 x 10 cm to odpowiedź na Twoje potrzeby. Ten ciepły, naturalny odcień pasuje do każdej okazji, a półprzezroczysta tkanina subtelnie eksponuje zawartość, dodając jej klasy. To niezawodne rozwiązanie do pakowania małych prezentów, produktów i podziękowań.
Jak wykorzystać ich wszechstronność?
Woreczki z organzy to absolutny must-have w branży ślubnej i rękodzielniczej. Świetnie sprawdzają się również jako woreczki zapachowe - wystarczy wypełnić je suszoną lawendą, by stworzyć subtelny i trwały odświeżacz do szafy czy samochodu. To prosty sposób na dodanie wartości Twoim produktom lub upominkom.
Organza w kolorze ecru - dlaczego warto?
Kolor ecru to złamana, ciepła biel, która jest niezwykle wszechstronna i modna. W przeciwieństwie do czystej bieli, jest bardziej stonowana i naturalna, co dodaje opakowaniu luksusowego charakteru.
- Pasuje do stylu boho i minimalistycznego: Doskonale komponuje się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, len czy suszone kwiaty.
- Jest elegancki i ponadczasowy: To bezpieczny i stylowy wybór na każdą okazję, od ślubu po event firmowy.
- Stanowi świetne tło: Zarówno dla kolorowych, jak i stonowanych produktów, pięknie podkreślając ich wygląd.
Praktyczne i estetyczne opakowanie
Dzięki właściwościom organzy, która jest lekka i delikatnie transparentna, te woreczki z organzy stanowią piękną wizytówkę Twojego produktu. Woreczki z organzy zamykane są satynową wstążką, co jest praktyczne, zapewnia estetyczne wykończenie i pozwala łatwo zabezpieczyć zawartość.
Wybierz uniwersalność i styl. Postaw na woreczki w kolorze ecru, które sprawdzą się w każdej sytuacji!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Ecru |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6,5 - 7 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0810-IVX-451 |
| EAN | 5902565680596 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki z organzy 8 x 10 cm ecru - zestaw 25 sztuk
Tkanina: Organza, Rozmiar: 8x10 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta