25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - bordowe
11,69zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x33 cmTkanina: OrganzaKolor:


Kolorowe woreczki z organzy na upominki 15 x 33 cm - zestaw 10 szt. mix kolorów
18,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,90 zł / szt.1,90zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor:


5 jutowych woreczków 18 x 24 cm - z nadrukiem złotych groszków i dekoracyjnym kołnierzem
26,99zł / op.
1 op. = 5 szt.5,40 zł / szt.5,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 35 x 50 cm z nadrukiem
24,99zł / op.
1 op. = 1 szt.24,99 zł / szt.24,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - brązowe jasne
12,99zł / op.
1 op. = 5 szt.2,60 zł / szt.2,60zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor:


10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 14 cm - czerwone
18,49zł / op.
1 op. = 10 szt.1,85 zł / szt.1,85zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zestaw niedużych woreczków z organzy o wymiarach 7 cm x 9 cm w kolorze bordowym. Ten praktyczny pakiet zawiera w sobie 25 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na dłuższy czas.
Woreczki z organzy (określane również jako sakiewki z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów. Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie, zaś jej przezroczystość sprawia, że nie będzie konieczne wielominutowe szukanie konkretnej paczki - zamiast tego spakowane przedmioty będą widoczne już na pierwszy rzut oka!
Te niewielkie woreczki z organzy są wielofunkcyjne: doskonale sprawdzą się nie tylko jako przechowalnia małych przedmiotów, ale również źródło przyjemnych zapachów - można w nich schować np. suszone kwiaty czy specjalne kulki zapachowe, a także wiele innych rzeczy!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 7 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 9 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0709-BGX-061 |
| EAN | 5902565680404 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - bordowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 7x9 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta