5 szt. Worki z organzy 40 x 55 cm - ecru
21,49zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


5 szt. Woreczki z bawełny 16 x 22 cm z pojedynczym sznurkiem - naturalne, na prezenty
16,99złOriginal price was: 16,99zł.14,49złCurrent price is: 14,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
2,90zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -29%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - zielone
11,29złOriginal price was: 11,29zł.7,99złCurrent price is: 7,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
0,32zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 ozdobnych woreczków z juty 18x24 cm - złote gwiazdki i rustykalny styl
26,99złOriginal price was: 26,99zł.21,59złCurrent price is: 21,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
4,32zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - czerwone
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
5 sztuk dużych ecru woreczków z organzy w rozmiarze 40 cm x 55 cm to bardzo praktyczny zestaw o szerokim zastosowaniu, który ułatwi organizację Twojego domu, a także sprawdzi się w sytuacjach bardziej oficjalnych.
Woreczek to praktyczna forma na przechowywanie przedmiotów, jednak zwykłe woreczki strunowe i torebki szyfonowe mają tendencję do psucia zamknięcia i są po prostu nudne - woreczki z organzy za to są nie tylko solidne, ale i po prostu ładne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako pojemniczek na prezent przy okazjach rodzinnych i bardziej oficjalnych, np. imprezach firmowych. Ten rozmiar pozwoli na zapakowanie również dużych przedmiotów: butelek z alkoholem, albumów ze zdjęciami, a także większej elektroniki, np. tabletu.
Ozdobne woreczki z organzy to uniwersalne opakowania, które sprawdzą się w każdej sytuacji.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Ecru |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 40 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 55 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 47 - 50cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-4055-IVX-451 |
| EAN | 5902565682224 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki z organzy 40 x 55 cm - ecru
Tkanina: Organza, Rozmiar: 40x55 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta