25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - złote
13,29zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny
Skorzystaj z aktualnych okazji
Opis
Praktyczny pakiet małych woreczków z organzy w kolorze złotym. Wymiary pojedynczego woreczka to 3,5 cm x 19 cm, zaś cały zestaw składa się z 25 sztuk. Taka ilość gwarantuje, że uda się w nich przechować każdą kolekcję.
Organza jest klasycznym materiałem wywodzącym się z azjatyckiego regionu Turkiestanu. Jest bardzo solidna, a także subtelna w dotyku i elegancka z wyglądu, dzięki czemu bardzo ładnie się prezentuje i aż zachęca do wzięcia jej w ręce.
Te wszystkie cechy sprawiają, że te małe sakiewki z organzy wręcz perfekcyjnie sprawdzają się jako sposób na przechowywanie różnych przedmiotów (biżuterii, mydełek, świeczek, a nawet większych ziaren), oraz sposób na opakowanie drobnego upominku: flakoniku perfum, materiałów zapachowych (np. lawendy) czy różnych słodkości, jak cukierki i migdały.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 3.5 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 19 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 16 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0319-GXX-511 |
| EAN | 5902565680190 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.

























Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta