25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - białe
13,29zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor: -20%


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - mix kolorów
15,69złOriginal price was: 15,69zł.12,59złCurrent price is: 12,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
4,20zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 x woreczki bawełniane czerwone 11 x 20 cm - wyróżnij swój prezent
22,29złOriginal price was: 22,29zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor: -20%


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm - Boże Narodzenie - Dzwonki
17,79złOriginal price was: 17,79zł.14,29złCurrent price is: 14,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
14,29zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm z lawendowym haftem do eleganckich zestawów - 10 szt.
49,99złOriginal price was: 49,99zł.39,99złCurrent price is: 39,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -30%


5 szt. Worki z organzy 35 x 50 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.14,59złCurrent price is: 14,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,59zł.
2,92zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Zestaw niedużych woreczków z organzy o wymiarach 3,5 cm x 19 cm w kolorze białym. Ten praktyczny pakiet zawiera w sobie 25 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na dłuższy czas.
Woreczki z organzy (określane również jako sakiewki z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów. Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie, zaś jej przezroczystość sprawia, że nie będzie konieczne wielominutowe szukanie konkretnej paczki - zamiast tego spakowane przedmioty będą widoczne już na pierwszy rzut oka!
Te niewielkie woreczki z organzy są wielofunkcyjne: doskonale sprawdzą się nie tylko jako przechowalnia małych przedmiotów, ale również źródło przyjemnych zapachów - można w nich schować np. suszone kwiaty czy specjalne kulki zapachowe, a także wiele innych rzeczy!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 3.5 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 19 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 16 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0319-WTX-361 |
| EAN | 5902565680213 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - białe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 3.5x19 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta