10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - srebrne
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor:


Worki jutowe świąteczne 22 x 30 cm - zestaw 3 sztuk, na prezenty
22,99zł / op.
1 op. = 3 szt.7,66 zł / szt.7,66zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - zielone
12,99zł / op.
1 op. = 5 szt.2,60 zł / szt.2,60zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 jasnych woreczków jutowych 15x20 cm - z kołnierzem i groszkowym nadrukiem
19,99zł / op.
1 op. = 5 szt.4,00 zł / szt.4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: JutaKolor:


Worek jutowy 35 x 50 cm - kolor naturalny
10,39zł / op.
1 op. = 1 szt.10,39 zł / szt.10,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem - Mikołaj
19,99zł / op.
1 op. = 1 szt.19,99 zł / szt.19,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Uniwersalny pakiet średnich woreczków z organzy w kolorze srebrnym o rozmiarze 18 cm x 24 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 10 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Woreczki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 18.5 - 19.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1824-SXX-211 |
| EAN | 5902565681883 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - srebrne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 18x24 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta