10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - Boże Narodzenie / 2
18,69zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


À la lniany woreczek 16 x 37 cm z motywem świątecznym, kolor naturalny
5,89zł / op.
1 op. = 1 szt.5,89 zł / szt.5,89zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Worek welurowy 45 x 60 cm - biały
15,09zł / op.
1 op. = 1 szt.15,09 zł / szt.15,09zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy z nadrukiem 40 x 55 cm - czerwony / choinka
25,99zł / op.
1 op. = 1 szt.25,99 zł / szt.25,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - Boże Narodzenie / 5
45,89zł / op.
1 op. = 10 szt.4,59 zł / szt.4,59zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller


Białe woreczki z organzy 15 x 20 cm - zestaw 10 sztuk
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.0,95 zł / szt.0,95zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zbiór 10 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 18 cm x 24 cm, których Boże Narodzenie kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka. Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 19 - 20.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | COB-1824-WT.P-362 |
| EAN | 5903003410157 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - Boże Narodzenie / 2
Tkanina: Organza, Rozmiar: 18x24 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta