10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - Boże Narodzenie
18,79zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 13 x 18 cm - fioletowe ciemne
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,80 zł / szt.0,80zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - fioletowe ciemne
17,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,70 zł / szt.0,70zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


A'la lniany worek 22 x 30 cm, niebieski z kwiatowym nadrukiem
3,99zł / op.
1 op. = 1 szt.3,99 zł / szt.3,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor:


10 x woreczki bawełniane czarne 9 x 12 cm - elegancja i klasa
15,49zł / op.
1 op. = 10 szt.1,55 zł / szt.1,55zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


3 x Worki à la lniane ze śnieżynkami 22 x 30 cm - świąteczne opakowania na prezenty
17,69zł / op.
1 op. = 3 szt.5,90 zł / szt.5,90zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Świąteczny zestaw 10 sztuk woreczków w stylu bożonarodzeniowym w rozmiarze 18 cm x 24 cm.
To specjalnie stylizowane woreczki wykonane z myślą o świętach Bożego Narodzenia, dostępne w różnych wzorach kojarzących się z ciepłem, miłością i rodzinną atmosferą. Ciepłe kolory o jaskrawych barwach zapowiadają wiele miłych rzeczy w środku, dlatego te przyjemne dla oka woreczki wręcz perfekcyjnie nadają się na włożenie do nich prezentów.
I tak, spakowane w ten sposób lukrowane słodkości smakują jeszcze lepiej, biżuteria wręcz emanuje czystym złotem, a buteleczka perfum uderza zapachami jeszcze przed otwarciem wieczka - woreczki bożonarodzeniowe to po prostu bardzo klimatyczny sposób na przekazanie świątecznego upominku, który spowoduje jeszcze więcej uśmiechu, tak ważnego podczas magicznego czasu świąt.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 19 - 20.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | COB-1824-RED.P-012 |
| EAN | 5902565687120 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - Boże Narodzenie
Tkanina: Organza, Rozmiar: 18x24 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta