Złote woreczki z organzy 16 x 37 cm, 10 szt - opakowanie na butelki i zestawy
18,79zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - złote
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - mix kolorów
15,29złOriginal price was: 15,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
0,49zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -30%


Woreczki à la lniano-organzowe 15x20 cm - naturalna elegancja w delikatnej formie
34,49złOriginal price was: 34,49zł.24,19złCurrent price is: 24,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,19zł.
2,42zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


3 szt. Woreczki bawełniane 16 x 37 cm - turkusowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 14 cm - czerwone
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Złote woreczki z organzy 16 x 37 cm - elegancja i funkcjonalność w dużym formacie
Jeśli szukasz sposobu, by już samym opakowaniem wywołać efekt "wow" - oto rozwiązanie. Zestaw 10 sztuk woreczków z organzy w kolorze szlachetnego złota pozwala na eleganckie i ekspozycyjne pakowanie dużych upominków i produktów. Świetnie sprawdzi się w działaniach prezentowych, sprzedażowych i w codziennym użytku.
Woreczki z organzy, które robią wrażenie i ułatwiają pakowanie
Format 16 x 37 cm zapewnia sporą pojemność przy zachowaniu estetycznej formy. Woreczki z organzy sprawdzą się jako opakowania na prezenty, butelki, kosmetyki, tekstylia i zestawy świąteczne. Delikatna struktura subtelnie eksponuje zawartość, a połyskujący materiał przyciąga wzrok - nie potrzebujesz już dodatkowych ozdób.
Co możesz w nich zapakować?
- butelkę wina, likieru lub kosmetyków SPA (do 750 ml),
- 2-3 świeczki sojowe o pojemności 100-150 ml każda,
- komplet: balsam + serum + rękawiczki kosmetyczne,
- zestaw słodyczy premium: pierniki, czekoladki, herbaty,
- zestaw kreatywny lub upominki handmade.
Gdzie sprawdzą się najlepiej?
- Dla marek handmade i premium - eleganckie pakowanie bez plastiku,
- Dla hoteli i branży beauty - zestawy powitalne i VIP boxy,
- Dla agencji reklamowych - pakowanie materiałów i prezentów z klasą,
- Dla domu - organizacja ozdób, tekstyliów, bibelotów.
Personalizacja i branding
Organza pięknie eksponuje zawartość, ale potrafi też świetnie komunikować markę. Na życzenie wykonujemy woreczki z organzy z nadrukiem - z Twoim logo, hasłem, życzeniami lub grafiką. Sprawdź, jak łatwo podnieść wartość produktu samym opakowaniem.
Zamów od ręki lub skontaktuj się z nami w sprawie brandingu - stwórz opakowanie, które działa na zmysły i buduje wizerunek.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 37 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 31 - 32.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1637-GXX-511 |
| EAN | 5902565681784 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Złote woreczki z organzy 16 x 37 cm, 10 szt - opakowanie na butelki i zestawy
Tkanina: Organza, Rozmiar: 16x37 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta