10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - zielone
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: WelurKolor:


Czarne worki na prezenty z weluru 22 x 30 cm, 5 szt.
26,99zł / op.
1 op. = 5 szt.5,40 zł / szt.5,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - złote
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,54 zł / szt.0,54zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - fioletowe jasne
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,54 zł / szt.0,54zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: LenKolor:


3 szt. Worki lniane - naturalny kolor 22 x 30 cm
43,49zł / op.
1 op. = 3 szt.14,50 zł / szt.14,50zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


À la lniane woreczki z nadrukiem róży 8 x 10 cm, kolor naturalny, zestaw 10 szt.
13,19zł / op.
1 op. = 10 szt.1,32 zł / szt.1,32zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Uniwersalny pakiet średnich woreczków z organzy w kolorze zielonym o rozmiarze 15 cm x 20 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 10 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Woreczki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Zielony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1520-GRX-241 |
| EAN | 5902565681616 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - zielone
Tkanina: Organza, Rozmiar: 15x20 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta