10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - bordowe
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - pomarańczowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: WelurKolor: -15%


1 szt. Worek welurowy 40 x 55 cm - biały
13,69złOriginal price was: 13,69zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
11,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - złote
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - turkusowe
22,49złOriginal price was: 22,49zł.16,89złCurrent price is: 16,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
1,69zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - czerwone
25,79złOriginal price was: 25,79zł.21,99złCurrent price is: 21,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
2,20zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zbiór 10 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 15 cm x 20 cm, których bordowy kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka.
Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki, Wielkanoc |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1520-BGX-061 |
| EAN | 5902565681562 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - bordowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 15x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta