25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - srebrne
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - mix kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.14,39złCurrent price is: 14,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
1,44zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - czerwone
14,49złOriginal price was: 14,49zł.11,59złCurrent price is: 11,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


Woreczki jutopodobne 15x20 cm - w złote kropki, rustykalna oprawa prezentu
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Turkusowe woreczki bawełniane 9 x 12 cm - na upominki
15,49złOriginal price was: 15,49zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
1,17zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


3 szt. Woreczki bawełniane 16 x 37 cm - turkusowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Praktyczny pakiet uniwersalnych 25 woreczków z organzy średniej wielkości w kolorze srebrnym o wymiarach 11 cm x 20 cm.
Ta uniwersalna kolekcja jest idealnym dodatkiem do każdego domu - woreczki z organzy można stosować na bardzo wiele sposobów, zaś ilość sztuk w pakiecie wystarcza na długi czas. Woreczki czynią segregowanie przedmiotów dużo łatwiejszym, a to wcale nie koniec ich zastosowań.
Można bowiem korzystać z nich także podczas różnych uroczystości - świetnie posłużą zarówno jako opakowanie na rodzinny upominek, jak i na oficjalne, firmowe prezenty i gadżety. Organza to bardzo subtelny materiał, który sprawdzi się przy każdej okazji - to po prostu sprytny pomysł o dziesiątkach zastosowań.
Możemy również wykonać nadruk, dodając Twoje logo bezpośrednio na woreczek - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1120-SXX-211 |
| EAN | 5902565689926 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - srebrne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 11x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta