25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - żółte
16,59zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm - Boże Narodzenie - Dzwonki
17,79zł / op.
1 op. = 1 szt.17,79 zł / szt.17,79zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor:


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - zielone
13,69zł / op.
1 op. = 3 szt.4,56 zł / szt.4,56zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller


Białe woreczki z organzy 8 x 10 cm - zestaw 25 sztuk
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,48 zł / szt.0,48zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 38x42 cmTkanina: BawełnaKolor:


1 szt. Torba bawełniana 38 x 42 cm z krótkimi uchwytami - naturalna
5,49zł / op.
1 op. = 1 szt.5,49 zł / szt.5,49zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - Boże Narodzenie / 3
14,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,50 zł / szt.1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Prezentujemy kolekcję niedużych (11 cm x 14 cm) woreczków z organzy w kolorze żółtym. Pakiet składa się z 25 sztuk, a można je wykorzystać na sto różnych sposobów. Możemy także wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Te praktyczne woreczki świetnie sprawdzą się jako metoda przechowywania niewielkich przedmiotów: mogą to być kolekcjonerskie monety, przybory do szycia, niewielkie gadżety reklamowe i firmowe, biżuteria, słodycze, a nawet płatki kwiatów (np. lawendy) - możliwości ogranicza jedynie przez naszą wyobraźnię!
Organza jest materiałem bardzo zwiewnym i eleganckim, co czyni ją doskonałym sposobem na spakowanie drobnego upominku dla bliskiej osoby - zaś prezentowany pakiet 25 sztuk pozwoli na obdarowanie nimi całej rodziny.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 14 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10 - 10,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1114-YXX-341 |
| EAN | 5902565682675 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - żółte
Tkanina: Organza, Rozmiar: 11x14 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta