10 szt. Woreczki welurowe 8 x 10 cm - różowe jasne
11,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - fioletowe ciemne z nadrukiem (lawenda) / 2
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -25%


Woreczki à la lniane z organzą 10x13 cm - 10 szt - lekkość i prostota w eleganckim wydaniu
25,49złOriginal price was: 25,49zł.19,19złCurrent price is: 19,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
1,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Turkusowe woreczki bawełniane 11 x 14 cm, 10 szt., na prezenty
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -25%


Woreczki bawełniane z organzy 10x13 cm - 10 szt - opakowanie z nutą lekkości
30,99złOriginal price was: 30,99zł.23,30złCurrent price is: 23,30zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
2,33zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -29%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - zielone
11,29złOriginal price was: 11,29zł.7,99złCurrent price is: 7,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
0,32zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Oferujemy Państwu zestaw 10 sztuk woreczków wykonanych z weluru o wymiarach 8 x 10 cm. Ten praktyczny pakiet dostępny jest w kolorze jasnym różowym i posłuży na dłuższy okres czasu.
Woreczki w prezentowanej ofercie wykonane są z weluru nazywanego również pluszem. To bardzo miękki i przyjemny w dotyku materiał, który przez wiele lat był uznawany, jako ekskluzywny i do dzisiaj służy do wyrobu odzieży oraz element tapicerski do mebli.
Dzięki swoim walorom estetycznym i użytkowym woreczki welurowe to doskonały sposób na opakowanie dla rozmaitych przedmiotów codziennych oraz drobnych prezentów i upominków. Wytrzymała struktura tkaniny welurowej sprawi, że te woreczki będą stanowić dobre zabezpieczenie dla przedmiotów w nich schowanych. Welur jest puszysty i przyjemny w dotyku, dlatego nasze woreczki nadają się idealnie na podarunek dla bliskiej osoby czy prezent z okazji rocznicy lub innej podniosłej uroczystości.
Polecamy nasze woreczki welurowe na nietuzinkowy sposób na opakowanie prezentu oraz dekoracyjne opakowanie dla przedmiotów codziennego użytku.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Walentynki |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6.5 - 7.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | VVT-0810-LPK-092 |
| EAN | 5902565683887 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki welurowe 8 x 10 cm - różowe jasne
Tkanina: Welur, Rozmiar: 8x10 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.



















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta