3 szt. Worki welurowe 26 x 35 cm - białe
19,99zł / op.
1 op. = 3 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - fuksja
17,59złOriginal price was: 17,59zł.14,09złCurrent price is: 14,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,09zł.
0,56zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 55x75 cmTkanina: JutaKolor: -15%


Worek jutowy XXL 55 x 75 cm - naturalny ciemny
17,99złOriginal price was: 17,99zł.15,29złCurrent price is: 15,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
15,29zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - fioletowe ciemne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki SD z organzy 7 x 9 cm (SDB) - różowe
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - czerwone
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczki welurowe w ilości 3 sztuk oraz kolorze białym. Sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach oraz rozmiarze 26 x 35 cm.
Prezentowany zestaw welurowych woreczków jest perfekcyjnym wyborem dla osób, które cenią sobie wytrzymałość oraz piękno. Woreczki wykonane z weluru nie dość, że są bardzo przyjemne w dotyku to w dodatku posłużą na długie lata! Welur to niesamowicie wytrzymała tkanina, która jest łatwa w pielęgnacji.
W naszych welurowych woreczkach można przechowywać dosłownie wszystko! Począwszy od biżuterii, a skończywszy na kolekcji drogocennych monet. To idealna forma opakowania na prezent lub upominek na każdą okazję! Dzięki temu, że to przewiewny materiał, nie musimy się obawiać nieprzyjemnego zapachu przedmiotów schowanych w tych woreczkach. Welur już od wielu lat był uznawany za materiał ekskluzywny i wykorzystywany przy produkcji obuwia, odzieży oraz wyrobów tapicerskich. Polecamy nasze woreczki welurowe idealne na każdą okoliczność oraz event!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 27.5 - 28.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | VVT-2635-WTX-012 |
| EAN | 5902565685805 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki welurowe 26 x 35 cm - białe
Tkanina: Welur, Rozmiar: 26x35 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta