3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - złote
9,99zł / op.
1 op. = 3 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - czerwone
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 x czerwone woreczki bawełniane 9 x 12 cm - eleganckie opakowanie na prezenty
15,49złOriginal price was: 15,49zł.12,39złCurrent price is: 12,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,39zł.
1,24zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - różowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
0,36zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -15%


5 x różowe woreczki jutowe 15 x 20 cm - delikatność i siła w jednym
12,99złOriginal price was: 12,99zł.11,09złCurrent price is: 11,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
2,22zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - fioletowe ciemne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Woreczki ozdobne w ilości 3 sztuk, wykonane ze złotej satyny o wymiarach 26 x 35 cm.
Z satyny produkuje się stylowe woreczki materiałowe, łączące w sobie zwiewność i niebanalny styl. Satyna jest miła w dotyku, a także bardzo ładnie się prezentuje, co czyni z niej idealny sposób na efektowne opakowanie na biżuterię, kosmetyki i perfumy, zarówno jako sposób na ich przechowywanie w domu, jak i stylowy upominek czy prezent ślubny. Zaletą satyny jest jej uniwersalność, dzięki której te eleganckie woreczki satynowe znajdują zastosowanie na bardzo wiele sposobów.
Oferujemy również możliwość personalizacji woreczków satynowych - na życzenie klienta wykonujemy nadruki okolicznościowe, jeśli zatem życzysz sobie czegoś naprawdę specjalnego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 28.5 - 29 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | SAT-2635-GXX-042 |
| EAN | 5902565685775 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - złote
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 26x35 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta