3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - złote
9,99zł / op.
1 op. = 3 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x5 cmTkanina: SatynaKolor:


10 szt. Kokardki materiałowe 10 x 5 cm - czerwone
9,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,00 zł / szt.1,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor:


Worki z organzy 26 x 35 cm, 5 szt., ciemne fioletowe
11,49zł / op.
1 op. = 5 szt.2,30 zł / szt.2,30zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - białe z nadrukiem lawenda
18,79zł / op.
1 op. = 10 szt.1,88 zł / szt.1,88zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: SatynaKolor:


10 szt. Woreczki satynowe 10 x 13 cm - różowe jasne
8,99zł / op.
1 op. = 10 szt.0,90 zł / szt.0,90zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - czerwone
16,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,66 zł / szt.0,66zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Woreczki ozdobne w ilości 3 sztuk, wykonane ze złotej satyny o wymiarach 26 x 35 cm.
Z satyny produkuje się stylowe woreczki materiałowe, łączące w sobie zwiewność i niebanalny styl. Satyna jest miła w dotyku, a także bardzo ładnie się prezentuje, co czyni z niej idealny sposób na efektowne opakowanie na biżuterię, kosmetyki i perfumy, zarówno jako sposób na ich przechowywanie w domu, jak i stylowy upominek czy prezent ślubny. Zaletą satyny jest jej uniwersalność, dzięki której te eleganckie woreczki satynowe znajdują zastosowanie na bardzo wiele sposobów.
Oferujemy również możliwość personalizacji woreczków satynowych - na życzenie klienta wykonujemy nadruki okolicznościowe, jeśli zatem życzysz sobie czegoś naprawdę specjalnego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 28.5 - 29 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | SAT-2635-GXX-042 |
| EAN | 5902565685775 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - złote
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 26x35 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta