3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - białe
9,99zł / op.
1 op. = 3 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -30%


Woreczki à la lniano-organzowe 15x20 cm - naturalna elegancja w delikatnej formie
34,49złOriginal price was: 34,49zł.24,19złCurrent price is: 24,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,19zł.
2,42zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - kolor złoty
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
0,64zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - mix kolorów
21,99złOriginal price was: 21,99zł.17,59złCurrent price is: 17,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,59zł.
0,70zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -4%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe ciemne
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,98złCurrent price is: 10,98zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
0,44zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


Woreczki jutowe 12x15 cm - białe kropki i rustykalny urok prezentów
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczki ozdobne w ilości 3 sztuk, wykonane z białej satyny o wymiarach 26 x 35 cm.
Z satyny produkuje się stylowe woreczki materiałowe, łączące w sobie zwiewność i niebanalny styl. Satyna jest miła w dotyku, a także bardzo ładnie się prezentuje, co czyni z niej idealny sposób na efektowne opakowanie na biżuterię, kosmetyki i perfumy, zarówno jako sposób na ich przechowywanie w domu, jak i stylowy upominek czy prezent ślubny. Zaletą satyny jest jej uniwersalność, dzięki której te eleganckie woreczki satynowe znajdują zastosowanie na bardzo wiele sposobów.
Oferujemy również możliwość personalizacji woreczków satynowych - na życzenie klienta wykonujemy nadruki okolicznościowe, jeśli zatem życzysz sobie czegoś naprawdę specjalnego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 28.5 - 29 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | SAT-2635-WTX-012 |
| EAN | 5902565685744 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - białe
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 26x35 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta