5 szt. Woreczki satynowe 15 x 20 cm - czerwone
7,29zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 55x75 cmTkanina: JutaKolor: -15%


Worek jutowy XXL 55 x 75 cm - naturalny ciemny
17,99złOriginal price was: 17,99zł.15,29złCurrent price is: 15,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
15,29zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: WelurKolor: -15%


1 szt. Worek welurowy 40 x 55 cm - biały
13,69złOriginal price was: 13,69zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
11,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


5 szt. Woreczki z bawełny 16 x 22 cm z pojedynczym sznurkiem - naturalne, na prezenty
16,99złOriginal price was: 16,99zł.14,49złCurrent price is: 14,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
2,90zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Pakiet 5 sztuk ozdobnych woreczków satynowych o wymiarach 15 x 20 cm w kolorze czerwonym.
Satyna jest bardzo eleganckim materiałem ozdobnym o uniwersalnym zastosowaniu. Jej delikatna struktura pięknie się prezentuje i doskonale leży w dłoni, co czyni z niej świetny sposób na zapakowanie prezentu, zarówno małego upominku, jak i większego gadżetu firmowego czy reklamowego. Satyna wzbudza zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z czasem tylko wzrasta, zachęcając do wielkiego otwarcia.
Oferujemy także możliwość personalizacji woreczków z satyny - możemy wykonać nadruki okolicznościowe z nazwą lub logo firmy czy specjalnymi życzeniami, dlatego jeśli masz ciekawy pomysł i chcesz go zrealizować, nie zwlekaj - po prostu kontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 17 - 17.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | SAT-1520-RED-082 |
| EAN | 5902565685492 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Woreczki satynowe 15 x 20 cm - czerwone
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 15x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta