5 szt. Woreczki satynowe 15 x 20 cm - białe
7,29zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


Worek z nadrukiem motyla 18 x 24 cm, z a 'la lnu
3,79zł / op.
1 op. = 1 szt.3,79 zł / szt.3,79zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 x zielone woreczki z organzy 6 x 8 cm - opakowania na drobiazgi
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.0,46 zł / szt.0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: WelurKolor: Bestseller


Małe woreczki welurowe 8 x 10 cm czarne, 10 szt.
11,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,20 zł / szt.1,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - srebrne
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,45 zł / szt.0,45zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor:


Worki z organzy 35 x 50 cm, kolor złoty, zestaw 5 sztuk
18,79zł / op.
1 op. = 5 szt.3,76 zł / szt.3,76zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Pakiet 5 sztuk ozdobnych woreczków satynowych o wymiarach 15 x 20 cm w kolorze białym.
Satyna jest bardzo eleganckim materiałem ozdobnym o uniwersalnym zastosowaniu. Jej delikatna struktura pięknie się prezentuje i doskonale leży w dłoni, co czyni z niej świetny sposób na zapakowanie prezentu, zarówno małego upominku, jak i większego gadżetu firmowego czy reklamowego. Satyna wzbudza zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z czasem tylko wzrasta, zachęcając do wielkiego otwarcia.
Oferujemy także możliwość personalizacji woreczków z satyny - możemy wykonać nadruki okolicznościowe z nazwą lub logo firmy czy specjalnymi życzeniami, dlatego jeśli masz ciekawy pomysł i chcesz go zrealizować, nie zwlekaj - po prostu kontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 17 - 17.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | SAT-1520-WTX-012 |
| EAN | 5902565685508 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Woreczki satynowe 15 x 20 cm - białe
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 15x20 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta