Woreczki satynowe 10 x 13 cm, 10 szt. - kolor złoty
8,99zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18x24 cm - rustykalne opakowania w białe groszki
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Kalendarz Adwentowy, zestaw 24 szt. Woreczki ze 100% bawełny, 10 x 13 cm + dodatki bożonarodzeniowe
99,99złOriginal price was: 99,99zł.79,99złCurrent price is: 79,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
79,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: LenKolor: -20%


1 szt. Worek lniany naturalny 45 x 60 cm
40,49złOriginal price was: 40,49zł.32,39złCurrent price is: 32,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,39zł.
32,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - czerwone
14,49złOriginal price was: 14,49zł.11,59złCurrent price is: 11,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


3 szt. Woreczki bawełniane 16 x 37 cm - turkusowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Złote woreczki satynowe - królewski wybór dla biżuterii i luksusowych prezentów
Złoto to kolor, który niezmiennie kojarzy się z bogactwem, prestiżem i celebracją. Nasz zestaw 10 złotych woreczków satynowych 10 x 13 cm to propozycja dla tych, którzy chcą, aby ich prezenty lśniły pełnym blaskiem. Gładka, połyskująca tkanina w kolorze szlachetnego kruszcu sprawia, że każdy drobiazg, od biżuterii po luksusowe praliny, nabiera wyjątkowej wartości.
Gładka tkanina i złoty połysk
Nasze woreczki satynowe wykonane są z wysokiej jakości, gęsto tkanej satyny, która jest w pełni kryjąca i niezwykle przyjemna w dotyku. Materiał pięknie odbija światło, tworząc efekt płynnego złota. Złota wstążka satynowa dopełnia całości, tworząc produkt dopracowany w każdym detalu.
Idealne małe woreczki na prezenty, które mają lśnić
Ten format i kolor to wymarzona oprawa dla upominków wręczanych podczas najważniejszych uroczystości. To doskonałe, małe woreczki na prezenty, które sprawdzą się idealnie jako:
- Opakowania na biżuterię: Złota lub pozłacana biżuteria będzie w nich wyglądać niezwykle spójnie i luksusowo.
- Podziękowania dla gości: Idealne na wesela w stylu glamour, złote jubileusze czy uroczyste bankiety.
- Upominki świąteczne: Złoty kolor idealnie wpisuje się w klimat Bożego Narodzenia i karnawału.
- Opakowania na produkty premium: Luksusowe próbki perfum, kosmetyków czy małe świece zapachowe.
Woreczki satynowe - podkreśl wyjątkowość Twojej branży
Woreczki satynowe to opakowanie, które od pierwszego dotyku komunikuje prestiż i dbałość o detale. Ich gładka, subtelnie połyskująca powierzchnia sprawia, że są idealnym wyborem do pakowania biżuterii, perfum, luksusowych kosmetyków czy ekskluzywnych upominków. Satyna doskonale chroni delikatne przedmioty przed zarysowaniem.
Wybierz woreczki satynowe, aby podkreślić wyjątkowy charakter swoich produktów. Wykorzystaj je jako opakowania na prezenty firmowe, podziękowania dla gości lub jako elegancki element zestawów upominkowych, który podniesie wartość całej kompozycji.
Twoja marka w złotej oprawie - woreczki na biżuterię z logo
Chcesz, aby Twoja marka kojarzyła się z luksusem? Złota satyna to idealne tło dla Twojego logo. Szczególnie dobrze prezentują się na niej nadruki w kolorze czarnym lub głębokim brązie, które tworzą elegancki kontrast. Personalizowane woreczki na biżuterię to świadectwo dbałości o wizerunek i najwyższą jakość.
Spraw, by Twoje produkty i prezenty olśniewały od pierwszego spojrzenia. Wybierz opakowania, które są synonimem luksusu. Zamów złote woreczki satynowe już dziś!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SAT-1013-GXX-042 |
| EAN | 5902565685409 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki satynowe 10 x 13 cm, 10 szt. - kolor złoty
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 10x13 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.



















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta