10 szt. Woreczki jutowe 9 x 12 cm - brązowe jasne
13,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - białe
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,45 zł / szt.0,45zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - pomarańczowe
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,16 zł / szt.1,16zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


Woreczki z organzy 7 x 9 cm, z pojedynczą wstążeczką, zaciągane na jedną stronę, 25 szt
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,45 zł / szt.0,45zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - złote
13,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,53 zł / szt.0,53zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 9 x 12 cm - brązowe jasne
13,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,36 zł / szt.1,36zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
10 sztuk woreczków jutowych w kolorze brązowym jasnym w rozmiarze 9 cm x 12 cm.
Oferowane przez nas woreczki wykonane są z naturalnej lub syntetycznej juty, którą cechuje wytrzymałość i charakterystyczny, "sznurkowy wygląd". Oba woreczki materiałowe pochłaniają i oddają wilgoć, dlatego niestraszne są im zmieniające się warunki otoczenia.
Woreczki z juty doskonale komponują się z naturalnymi dekoracjami, żywnością bio, naturalnymi zapachami oraz innymi produktami ekologicznymi, dzięki czemu doskonale podkreślą uroczystości typu vintage oraz imprezy stylizowane na klimat wiejski i staropolską biesiadę.
Nasza oferta woreczków jutowych zawiera również modele specjalnie barwione na wiele różnych kolorów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć jutowy woreczek idealny dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Naturalny jasny, Brązowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-0912-L.BR-212 |
| EAN | 5902565687892 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 9 x 12 cm - brązowe jasne
Tkanina: Juta, Rozmiar: 9x12 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta