1 szt. Worek jutowy 26 x 35 cm - naturalny jasny
6,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - złote
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,16 zł / szt.1,16zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - mix kolorów
15,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,61 zł / szt.0,61zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor:


Czerwone woreczki z organzy 12 x 15 cm, 25 szt. - opakowanie prezentowe
17,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,70 zł / szt.0,70zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - mix kolorów
13,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,36 zł / szt.1,36zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


À la lniane woreczki 18 x 24 cm z nadrukiem świątecznym, kolor naturalny - zestaw 5 szt.
19,99zł / op.
1 op. = 5 szt.4,00 zł / szt.4,00zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Niewielkie, bardzo uniwersalne worki z eleganckiej juty koloru w rozmiarze 26 x 35 cm. Prezentowany pakiet składa się z 1 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup może wystarczyć na dłuższy czas.
worki jutowe w naszej ofercie są produkowane z naturalnej lub syntetycznej juty, jednak niezależnie od rodzaju materiału, cechują się one wytrzymałą budową i charakterystycznym wyglądem - przypominają plecionkę ze sznurka. Juta posiada naturalną właściwość pochłaniania i oddawania wilgoci do otoczenia, dlatego zmienne warunki nie stanowią dla niej problemu.
worki jutowe w naszej ofercie dają szerokie pole wyboru, ponieważ wiele modeli jest specjalnie barwionych na wiele różnych kolorów. Tak bogaty wybór daje gwarancję satysfakcji i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Naturalny jasny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 29.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | JUT-2635-L.NAT-512 |
| EAN | 5902565686857 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Worek jutowy 26 x 35 cm - naturalny jasny
Tkanina: Juta, Rozmiar: 26x35 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta