szt. szt.
33 szt. 6,3 cm x 8,9 cm
Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego (PL) Wszystkie produkty
Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego (PL) Wszystkie produkty
  • Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego (PL) Wszystkie produkty
  • Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego (PL) Boże Narodzenie
  • Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego (PL) DIY – zestawy kreatywne
  • Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego (PL) Kalendarze Adwentowe
  • Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego (PL) Dodatki i dekoracje

Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego (PL)

Zamów wyjątkowy zestaw 33 szt. kart z zadaniami do kalendarza adwentowego — zadania świątecznie w języku polskim. Przekonaj się, że te karty z zadaniami adwentowymi dla dzieci wspaniale pomagają budować świąteczną atmosferę i umilają odliczanie dni do Bożego Narodzenia całej rodzinie. Spędź czas z dziećmi kreatywnie!


 op.
12,99 zł
  • Za 1 opakowanie (33 szt.)
  • 0,36 zł za 1 szt.

Dostępność:

W magazynie

Wysyłka:

w ciągu 24h

Darmowa dostawa:

Do darmowej wysyłki brakuje : 200,00 zł

Marka:

SAKETOS

Sztuk w zestawie:

33 szt.

Personalizacja:

Oferujemy zestaw kart ze świątecznymi zadaniami do kalendarza adwentowego. W tym miejscu zamówisz zestaw kart z zadaniami w języku polskim (Szukasz innej wersji językowej kart? Zobacz pozostałe produkty w tej kategorii).

Stworzyliśmy kolekcję kart z zadaniami adwentowymi, które umilą Tobie i Twoim bliskim odliczanie dni do Świąt Bożego Narodzenia!

W zestawie znajdziesz 33 szt. kart adwentowych z pięknymi, świątecznymi grafikami — 30 szt. karty z zadaniami świątecznymi oraz 3 szt. pustych kart (dodatkowe karty „blanco” z polem do samodzielnego wypełnienia Twoimi własnymi pomysłami na bożonarodzeniowe zadania dla dzieci na adwent). Oferowane przez nas karty ze świątecznymi zadaniami dla dzieci mają wymiary 6,3 x 8,9 cm.

Zastanawiasz się, czy karty z zadaniami do kalendarza adwentowego będą odpowiednie dla Twojego dziecka? Przedstawione na nich zadania kierowane są przede wszystkim do przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym (Jeżeli jesteś nauczycielem, powinieneś wiedzieć, że większość przygotowanych przez nas zadań da się z powodzeniem wykonać także w przedszkolu lub szkole!).

Czym wypełnić kalendarz adwentowy?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele pięknych kalendarzy adwentowych z woreczków. Kupiłeś nasz kalendarz do samodzielnego wypełnienia i nie wiesz, co dać do środka sakiewek? Woreczki bez trudu pomieszczą różnego rodzaju drobne upominki np. małe zabawki, słodycze. Karty do kalendarzy adwentowych mogą stanowić dodatek do słodyczy lub zabawek bądź samodzielny upominek. Karteczki z zadaniami dla dzieci to doskonałe uzupełnienie kalendarza dla dzieci DIY, dzięki którym stworzysz kreatywny kalendarz adwentowy dla dzieci!

Na każdej karcie znajduje się inne zadanie na każdy dzień adwentu. Świąteczne zadania adwentowe pomagają dzieciom w pełni uczestniczyć w przygotowaniach do świąt. Karty z zadaniami do kalendarzy adwentowych to doskonały sposób na ciekawe spędzenie czasu dla całej rodziny. Zamów wasz zestaw jeszcze dziś i poczujcie magiczny, świąteczny nastrój już od pierwszego dnia adwentu.

Parametry techniczne

SKU
ADV-TAS-PL-001
Ilość sztuk w opakowaniu
33
Szerokość *
6,3 cm
Wysokość *
8,9 cm
Tworzywo
Papier
Spersonalizuj swój woreczek
Spersonalizuj swój woreczek
pokaż więcej

Wyróżnione Produkty

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product

Dotknij, aby powiększyć
X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product