Poszukujecie inspirujących pomysłów na nowe dekoracje pokoju? Podpowiemy Wam, jak szybko i tanio odmienić domowe wnętrza!

Raz na jakiś czas przyjemnie jest wprowadzić drobne zmiany w swoim otoczeniu. Niepotrzebne są od razu rewolucyjne i kosztowne remonty. Czasami zmiana kilku detali pozwala zupełnie zmienić charakter wnętrza i nadać mu więcej stylu i szyku.

Lniane woreczki w kratkę w roli ozdoby kuchni

Modne lniane woreczki w czerwoną kratę stanowią wspaniałą dekoracja kuchennego blatu lub półki

Nowoczesne ozdoby do domu

Podobają się Wam stylowe, nowoczesne wnętrza prezentowane w czasopismach? Zwykle okazuje się, że aby uzyskać podobny efekt wcale nie musimy dokonywać kosztownych inwestycji. W nowoczesnych wnętrzach mniej znaczy więcej! Dlatego też zanim dokonacie kosztownych zakupów – zastanów się. Może wystarczy jedynie pochować część bibelotów? Ograniczenie liczby dodatków i wprowadzenie spójnych, minimalistycznych dekoracji wprowadzi w Waszych domach pożądany ład i harmonię.

Metaliczny woreczek w kolorze złotym jako ozdobna osłonka doniczki

Dekoracyjny woreczek metaliczny złoty jako stylowa osłonka na doniczkę

Tanie dekoracje do pokoju

Wystrój wnętrz nie musi być kosztowny! By efekt był zniewalający, wystarczy, że postawimy na jakość zamiast na ilość. Wówczas okaże się, że lista zakupów wcale nie musi być długa. Przede wszystkim warto wprowadzić w wystroju wnętrza kilka nawiązujących do siebie dodatków. Ich cechą wspólną może być kolor lub materiał, z którego zostały wykonane.

Dekorowanie doniczek plastikowych

Plastikowe doniczki domowych kwiatów można niskim kosztem przyozdobić wykorzystując w tym celu woreczki z materiału. Dzięki temu, bez dokonywania dużej inwestycji w ozdobne osłonki, możemy stworzyć spójną dekorację. Ozdobne sakiewki są niedrogie, dzięki temu można traktować je jako dekorację sezonową i dobierać co kwartał odcień pasujący do danej pory roku. Należy przy tym dodać, że woreczki te są opakowaniami wielokrotnego użytku i z pewnością będą służyć także w kolejnych latach!

Storczyk w woreczku jutowym w roli ozodbnej osłonki doniczki

Orchidea zapakowana w ozdobny woreczek z juty

Ozdabianie domu woreczkami z materiału

Dekoracyjne woreczki z materiału pozwalają niskim kosztem odmienić charakter wnętrza w kilka chwil! Oferujemy sakiewki z wielu tkanin i w bogatej ofercie wzorów i kolorów, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Pomieszczenia tradycyjne i w stylu rustykalnym przyozdobić można m.in. przy pomocy woreczków lnianych i jutowych.

Ozdoby stołu weselnego w stylu rystykalnym - woreczki lniane i jutowe

Dekoracyjne woreczki w stylu rustykalnym na stół weselny

Do aranżacji wnętrz w stylu nowoczesnym proponujemy natomiast sakiewki z prawdziwego jeansu oraz pięknie połyskujące woreczki metaliczne w kolorze srebrnym i złotym. Przy ich pomocy można stworzyć stylowe i jednocześnie tanie dekoracje do pokoju. Sprawdzą się one zarówno w codziennym wystroju jak i okolicznościowym, np. na Boże Narodzenie.

Metaliczne woreczki sprawiają, że ozdoby bożonarodzeniowe prezentują się nowocześnie

Metaliczne woreczki sprawiają, że ozdoby bożonarodzeniowe prezentują się nowocześnie

Materiałowe woreczki to nie tylko tanie dekoracje do pokoju. Znakomicie sprawdzą się również podczas przechowywania różnych przedmiotów np. biżuterii lub rodzinnych pamiątek. Te uniwersalne sakiewki to także idealne opakowania na prezenty! Poznajcie niezwykle różnorodną ofertę sklepu i skompletujcie swój idealny zestaw dekoracyjnych woreczków.