Czarne worki na prezenty z weluru 22 x 30 cm, 5 szt.
26,99zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - mix kolorów
24,59złOriginal price was: 24,59zł.19,69złCurrent price is: 19,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
1,97zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - turkusowe
22,49złOriginal price was: 22,49zł.16,89złCurrent price is: 16,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
1,69zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Kalendarz Adwentowy, 24 szt. Woreczki bawełniane z numerkami 10 x 13 cm - naturalne
79,99złOriginal price was: 79,99zł.59,99złCurrent price is: 59,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
59,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 16 x 37 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.15,59złCurrent price is: 15,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
1,56zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -30%


Woreczki bawełniano-organzowe 15x20 cm - 10 szt - prostota, która robi wrażenie
39,99złOriginal price was: 39,99zł.27,99złCurrent price is: 27,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
2,80zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Duże welurowe worki na prezenty - doskonałe na luksusowe upominki
Niektóre prezenty potrzebują oprawy, która jest równie imponująca jak one same. Ten zestaw 5 dużych, worków na prezenty 22 x 30 cm to synonim luksusu w formacie XL, stworzony do pakowania butelki dobrego wina, markowej odzieży czy ekskluzywnych zestawów prezentowych. Ich aksamitna głębia i miękkość nie tylko chronią zawartość, ale przede wszystkim budują atmosferę wyczekiwania i podkreślają rangę podarunku.
Wszechstronne i eleganckie opakowania na prezenty
Ten duży format otwiera zupełnie nowe możliwości. To idealne, luksusowe opakowania na prezenty, które z powodzeniem pomieszczą:
- Butelkę dobrego trunku: Standardowa butelka wina, whisky czy prosecco będzie prezentować się w welurze niezwykle szlachetnie.
- Odzież i akcesoria: Elegancki szal, jedwabna koszula, T-shirt premium lub zestaw bielizny.
- Duże zestawy kosmetyków: Komplet produktów do pielęgnacji ciała, zestaw do domowego SPA.
- Książkę lub album: Idealne na prezent w postaci albumu ze zdjęciami, grubej książki w twardej oprawie.
- Elektronikę w pudełku: Tablet, czytnik e-booków lub inne gadżety.
Aksamitna ochrona dla większych przedmiotów
Mięsisty, gruby welur nie tylko wygląda zjawiskowo, ale także doskonale chroni zawartość. Jego miękka struktura zabezpiecza przedmioty przed zarysowaniem, a nieprzezroczysta tkanina dyskretnie ukrywa zawartość, budując napięcie i element niespodzianki. Woreczki zamykane są na sznurek, co jest trwałe i eleganckie. To opakowanie wielokrotnego użytku, które z pewnością zostanie wykorzystane ponownie.
Twoja marka w formacie premium
Duża, gładka powierzchnia czarnego weluru to idealne miejsce na wyeksponowanie logo Twojej firmy. Personalizowane opakowania na prezenty to doskonały sposób na budowanie wizerunku marki premium. To opakowanie, które świadczy o Twojej dbałości o detale i najwyższą jakość.
Podnieś rangę swoich prezentów i produktów. Wybierz opakowanie, które jest synonimem luksusu i elegancji. Zamów duże welurowe worki na prezenty już dziś!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23 - 24 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | VVT-2230-BKX-082 |
| EAN | 5902565684976 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Czarne worki na prezenty z weluru 22 x 30 cm, 5 szt.
Tkanina: Welur, Rozmiar: 22x30 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta