5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - czerwone
12,99zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek Halloween (nr 2) jutowy 30 x 40 cm - naturalny jasny
13,69zł / op.
1 op. = 1 szt.13,69 zł / szt.13,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Worek welurowy 45 x 60 cm - srebrny
15,09zł / op.
1 op. = 1 szt.15,09 zł / szt.15,09zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: WelurKolor:


10 szt. Woreczki welurowe 13 x 18 cm - różowe jasne
23,99zł / op.
1 op. = 10 szt.2,40 zł / szt.2,40zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


Duży worek jutowy 30 x 40 cm - jasny naturalny
8,59zł / op.
1 op. = 1 szt.8,59 zł / szt.8,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Worek welurowy 26 x 35 cm - Boże Narodzenie - Dzwonki
17,79zł / op.
1 op. = 1 szt.17,79 zł / szt.17,79zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
5 sztuk woreczków jutowych w kolorze czerwonym w rozmiarze 15 cm x 20 cm.
Oferowane przez nas woreczki wykonane są z naturalnej lub syntetycznej juty, którą cechuje wytrzymałość i charakterystyczny, "sznurkowy wygląd". Oba woreczki materiałowe pochłaniają i oddają wilgoć, dlatego niestraszne są im zmieniające się warunki otoczenia.
Woreczki z juty doskonale komponują się z naturalnymi dekoracjami, żywnością bio, naturalnymi zapachami oraz innymi produktami ekologicznymi, dzięki czemu doskonale podkreślą uroczystości typu vintage oraz imprezy stylizowane na klimat wiejski i staropolską biesiadę.
Nasza oferta woreczków jutowych zawiera również modele specjalnie barwione na wiele różnych kolorów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć jutowy woreczek idealny dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 16 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | JUT-1520-RED-023 |
| EAN | 5903003406754 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - czerwone
Tkanina: Juta, Rozmiar: 15x20 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta