Białe woreczki bawełniane 18 x 24 cm - 5 szt, uniwersalne opakowanie
17,49zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - mix kolorów
14,99złOriginal price was: 14,99zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - srebrne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Turkusowe woreczki bawełniane 9 x 12 cm - na upominki
15,49złOriginal price was: 15,49zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
1,17zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


10 szt. Woreczki jutowe, małe 12 x 15 cm - naturalny kolor, nadruk w dekoracyjne złote kropki
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


3 szt. Woreczki bawełniane 16 x 37 cm - turkusowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Woreczki bawełniane 18 x 24 cm - uniwersalne opakowania premium
Szukasz opakowania, które nie konkuruje z produktem, tylko go podkreśla? Ten zestaw woreczków bawełnianych 18 x 24 cm (5 sztuk) w kolorze klasycznej bieli to gotowe rozwiązanie dla firm, które cenią jakość, prostotę i możliwość personalizacji. Sprawdzi się zarówno w kampaniach świątecznych, jak i w codziennym pakowaniu zamówień.
100% Naturalnej bawełny o gramaturze 140 g/m2
Naturalna tkanina w neutralnym kolorze pozwala stworzyć uniwersalne opakowanie produktowe lub prezentowe - od razu gotowe do użycia lub idealne pod nadruk. Gładka struktura, staranne szycie i system podwójnego sznurka sprawiają, że woreczki wyglądają profesjonalnie i nadają się do wielokrotnego użytku.
W co zapakujesz produkty? Sprawdź przykłady:
- 2-3 kosmetyki (butelki 100-150 ml),
- 1 świeca zapachowa w słoiku (do 250 ml),
- zestaw słodkości: praliny, pierniczki, bakalie (do 300 g),
- materiały promocyjne: katalogi, ulotki, zaproszenia A6.
Rozmiar 18 x 24 cm to bezpieczna przestrzeń do pakowania większości produktów detalicznych i upominków firmowych.
Zastosowanie dla biznesu
- Dla agencji reklamowych - welcome packi i kampanie prezentowe,
- Dla producentów i twórców - e-commerce, kosmetyki, handmade,
- Dla branży eventowej - zestawy dla uczestników, prezenty świąteczne,
- Na Wielkanoc i Boże Narodzenie - oprawa sezonowych akcji promocyjnych.
Możliwość nadruku?
Woreczki możemy spersonalizować - nanieść logo, grafikę lub hasło. Stwórz linię opakowań, która będzie nie tylko praktyczna, ale też w pełni spójna z wizerunkiem Twojej marki.
Wybierz bazę, z której można zbudować dowolny projekt opakowaniowy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak woreczki bawełniane mogą pracować dla Twojej marki - na co dzień i od święta.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 17 - 18 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | COT-1824-WTX-011 |
| EAN | 5903003406198 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Białe woreczki bawełniane 18 x 24 cm - 5 szt, uniwersalne opakowanie
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 18x24 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta