5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - czerwone
12,79zł / op.




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - mix kolorów
24,59złOriginal price was: 24,59zł.19,69złCurrent price is: 19,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
1,97zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Turkusowe woreczki bawełniane 9 x 12 cm - na upominki
15,49złOriginal price was: 15,49zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
1,17zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -4%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe ciemne
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,98złCurrent price is: 10,98zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
0,44zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - mi x kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.13,49złCurrent price is: 13,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
2,70zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 6 x 8 cm - mix kolorów
13,99złOriginal price was: 13,99zł.11,19złCurrent price is: 11,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
1,12zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Odkryj wyjątkowo wytrzymałe woreczki ze 100% bawełny! W tym miejscu oferujemy zestaw 5 sztuk sakiewek ze sznurkiem w ściągaczu w pięknym, czerwonym kolorze.
Zbiór 5 sztuk średnich woreczków z bawełny w rozmiarze 15 x 20 cm, których czarny czerwony świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny - pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
Nasze woreczki doskonale posłużą do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka. Poza tym, torebeczki bawełniane sprawdzają się jako niebanalne opakowanie prezentowe - od firmy, organizacji lub od bliskiej osoby. Woreczki z bawełny znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz - możesz w nich przechowywać to, co zapragniesz!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 16 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | COT-1520-RED-001 |
| EAN | 5903003409465 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - czerwone
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 15x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta