5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - białe
15,99zł / op.
1 op. = 5 szt.Skorzystaj z aktualnych okazji
Opis
Oferujemy zestaw 5 sztuk woreczków wykonanych z bawełny o wymiarach 15 x 20 cm. Ten praktyczny pakiet dostępny jest w kolorze białym i posłuży na dłuższy okres czasu.
Woreczki w prezentowanej ofercie wykonane są z trwałej tkaniny, jaką jest bawełna. Dzięki temu, zawsze prezentują się estetycznie i elegancko. Te woreczki można wykorzystać jako opakowanie prezentowe, jak i opakowanie dla rozmaitych przedmiotów codziennego użytku.
Na specjalne życzenie naszych Klientów wykonujemy woreczki z wybranym nadrukiem. Jeśli ta opcja Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami, a my naniesiemy Twoje logo bezpośrednio na materiale.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 20 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | COT-1520-WTX-011 |
| EAN | 5903003406181 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - białe
COT-1520-WTX-011Najczęściej zadawane pytania
Jakie są wymiary woreczków?
Czy mogę spersonalizować woreczki?
Z jakiego materiału wykonane są woreczki?
Ile woreczków znajduje się w jednym opakowaniu?
Jakie są możliwości zastosowania tych woreczków?
Czy mogę zamówić woreczki w innych kolorach lub rozmiarach?
Jak długo trwa realizacja zamówienia?
Czy oferujecie zniżki przy większych zamówieniach?
Jakie są koszty dostawy?
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.

























Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta