3 szt. Worki z bawełny 30 x 40 cm - czerwone
18,79zł / op.
1 op. = 3 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor:


Woreczki jutowe 12x15 cm - białe kropki i rustykalny urok prezentów
25,99zł / op.
1 op. = 10 szt.2,60 zł / szt.2,60zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor:


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - naturalne z nadrukiem lawenda
29,99zł / op.
1 op. = 10 szt.3,00 zł / szt.3,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - fioletowe ciemne
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.0,95 zł / szt.0,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - ecru
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,80 zł / szt.0,80zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 x Duże worki z organzy 35 x 50 cm czarne - opakowanie na prezenty i upominki
18,79zł / op.
1 op. = 5 szt.3,76 zł / szt.3,76zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Tu kupisz duże worki ze 100% bawełny. Oferujemy zestaw 3 szt. sakiewek ze sznurkiem w ściągaczu. Te wyjątkowe, czerwone worki pozwolą Ci pięknie zapakować prezenty! Doskonale sprawdzą się także w roli organizerów do walizki oraz opakowanie produktowe (np. na kosmetyki naturalne, ręcznie robione świece).
Wytrzymały i praktyczny worek bawełniany o wymiarach 30 x 40 cm, ściągany naturalnym sznurkiem.
Bawełna jest klasyczną tkaniną, która zawsze prezentuje się elegancko, a w dodatku wyróżnia się trwałością wykonania. Worki z bawełny są uniwersalne, dlatego doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.
Możesz wykorzystać je w domu - doskonale pomagają w organizacji kosmetyków, ubrań lub innych przedmiotów. Nasi Klienci przechowują w torebeczkach również produkty spożywcze - pieczywo, mąki, grzyby. Jeśli szukasz eleganckiego opakowania na upominek dla bliskiej osoby lub dla partnera biznesowego, wybierz materiałowe bawełniane woreczki, które zawsze doskonale się prezentują.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 33 - 33,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | COT-3040-RED-001 |
| EAN | 5903003409632 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki z bawełny 30 x 40 cm - czerwone
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 30x40 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta