3 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 18 x 24 cm
30,99zł / op.
1 op. = 3 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x5 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 10 x 5 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - turkusowe
14,49złOriginal price was: 14,49zł.11,59złCurrent price is: 11,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
1,16zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zamów zestaw eko woreczków ze 100% lnu. Oferowane w tym miejscu sakiewki ze sznurkiem w ściągaczu mają wymiary 18 x 24 cm. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki wielorazowych torebek z lnianej tkaniny w kolorze naturalnym.
Przedstawione w tym miejscu torebki lniane z naturalnej tkaniny posiadają ściągacz z podwójnym sznurkiem, który umożliwia ich wielokrotne otwieranie i zamykanie.
Lniane woreczki, 100% len!
Przekonaj się, że lniane woreczki wielokrotnego użytku to bardzo uniwersalne opakowania. Możesz wykorzystać je na wiele sposobów! Wspaniale sprawdzą się w roli opakowania prezentowego, na kosmetyki naturalne, ręcznie robione mydełka i świece sojowe.
Do czego jeszcze mogą się przydać? Zabierz je na zakupy zero waste! Wykorzystaj większe torebeczki na pieczywo i warzywa, a w woreczki lniane małe zapakuj sprzedawane na wagę herbaty, susz kwiatowy, zioła i przyprawy.
Woreczki lniane z nadrukiem to doskonałe opakowanie produktowe (korzystając z formularza personalizacji, możesz umieścić na nich dowolny nadruk, w tym logo swojej firmy).
Gdzie kupić eko opakowania z naturalnej tkaniny?
Zastanawiasz się gdzie kupić woreczki lniane? Najlepiej jest zamówić je bezpośrednio od producenta! Wybierz nasze woreczki z naturalnego materiału najwyższej jakości - 100% len.
Oferowane tutaj materiałowe opakowanie uszyliśmy z tkaniny lnianej w kolorze naturalnym. Nasze produkty szyjemy z wysokogatunkowych materiałów. Wyróżniają się również doskonałą jakością wykonania (dbałość o detale, mocne szwy). Dzięki temu masz pewność, że posłużą Ci przez długi czas. Ten trwały, lniany woreczek zero waste to doskonała inwestycja. Zamów go już dziś!
Personalizowane woreczki lniane do domu i na produkty Twojej firmy
Oferujemy możliwość personalizacji materiałowych opakowań. Dopasujemy je do brandingu Twojej marki! Twoje worki doskonale sprawdzą się m.in. w roli opakowania produktowego z logo firmy lub torby na gadżety reklamowe. Zamów jeszcze dziś woreczki lniane z logo i wykorzystaj je podczas targów, szkoleń i różnego rodzaju eventów!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len |
|---|---|
| Skład tkaniny | 100% len |
| Kolor | Naturalny ciemny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 18 - 18,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | LIN100-1824-NAT-PL |
| EAN | 5903003410027 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 18 x 24 cm
Tkanina: Len, Rozmiar: 18x24 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta