25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - czerwone
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


Ciemnofioletowe woreczki z organzy 7 x 9 cm - zestaw 25 szt.
11,69zł / op.
1 op. = 25 szt.0,47 zł / szt.0,47zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - złote
13,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,53 zł / szt.0,53zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -


1 szt. Zestaw dekoracji do kalendarza adwentowego
39,99zł / op.
1 op. = 1 szt.39,99 zł / szt.39,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor:


Czerwone woreczki jutowe 12 x 15 cm, na prezenty, 10 szt.
18,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,86 zł / szt.1,86zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy 30 x 40 cm - Boże Narodzenie - Jeleń
17,79zł / op.
1 op. = 1 szt.17,79 zł / szt.17,79zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Woreczki z pojedynczą wstążeczką, zaciągane na jedną stronę.
Prezentujemy kolekcję niedużych (7 x 9 cm) woreczków z organzy w kolorze czerwonym. Pakiet składa się z 25 sztuk, a można je wykorzystać na sto różnych sposobów. Możemy także wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Te praktyczne woreczki świetnie sprawdzą się jako metoda przechowywania niewielkich przedmiotów: mogą to być kolekcjonerskie monety, przybory do szycia, niewielkie gadżety reklamowe i firmowe, biżuteria, słodycze, a nawet płatki kwiatów (np. lawendy) - możliwości ogranicza jedynie przez naszą wyobraźnię!
Organza jest materiałem bardzo zwiewnym i eleganckim, co czyni ją doskonałym sposobem na spakowanie drobnego upominku dla bliskiej osoby - zaś prezentowany pakiet 25 sztuk pozwoli na obdarowanie nimi całej rodziny.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 7 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 9 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6 - 6.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SDB-0709-RED-011 |
| EAN | 5902565682781 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - czerwone
Tkanina: Organza, Rozmiar: 7x9 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.









Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta