10 szt. Woreczki welurowe 11 x 20 cm - czerwone
23,99zł / op.
1 op. = 10 szt.Skorzystaj z aktualnych okazji
Opis
Przedstawiamy Państwu niebagatelny pakiet woreczków welurowych w ilości 10 sztuk. Dostępne w kolorze czerwonym oraz wymiarze 11 x 20 cm. Ten nietuzinkowy zestaw jest uniwersalny, a dzięki większej ilości posłuży na dłuższy czas.
Nasze woreczki welurowe to nowatorski sposób na ekskluzywne opakowanie prezentu bądź przechowywanie biżuterii i innych przedmiotów osobistych, którym nadajemy dużą wartość. Dzięki temu, że welur to "oddychający" materiał można w nim przechowywać różnego typu drobiazgi bez obaw o nieprzyjemny zapach. Woreczki welurowe są bardzo przyjemne w dotyku oraz cechują się dużo większą wytrzymałością niż inne tkaniny o tradycyjnym splocie. Dlatego można w nich umieszczać drogocenne przedmioty bez obaw o ich uszkodzenie.
Welurowe woreczki to wyborna alternatywa do tradycyjnych i powszednich opakowań tekturowych. Dostępne w wielu kolorach i wymiarach z pewnością pozytywnie zaskoczą niejednego użytkownika. Zachęcamy Państwa do zakupy w naszym sklepie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | VVT-1120-RED-022 |
| EAN | 5903003407638 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.

























Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta