10 szt. Woreczki welurowe 11 x 14 cm - srebrne
17,99zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 40 x 55 cm - mix kolorów
23,49złOriginal price was: 23,49zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
3,54zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Małe woreczki z organzy 6 x 8 cm, 25 szt - neonowe zielone
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,39złCurrent price is: 10,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
0,42zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -25%


Woreczki bawełniane z organzy 10x13 cm - 10 szt - opakowanie z nutą lekkości
30,99złOriginal price was: 30,99zł.23,30złCurrent price is: 23,30zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
2,33zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 4x2 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 4 x 2 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - mix wiosennych kolorów
16,19złOriginal price was: 16,19zł.12,19złCurrent price is: 12,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
1,22zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Przedstawiamy Państwu niebagatelny pakiet woreczków welurowych w ilości 10 sztuk. Dostępne w kolorze srebrnym oraz wymiarze 11 x 14 cm. Ten nietuzinkowy zestaw jest uniwersalny, a dzięki większej ilości posłuży na dłuższy czas.
Nasze woreczki welurowe to nowatorski sposób na ekskluzywne opakowanie prezentu bądź przechowywanie biżuterii i innych przedmiotów osobistych, którym nadajemy dużą wartość. Dzięki temu, że welur to "oddychający" materiał można w nim przechowywać różnego typu drobiazgi bez obaw o nieprzyjemny zapach. Woreczki welurowe są bardzo przyjemne w dotyku oraz cechują się dużo większą wytrzymałością niż inne tkaniny o tradycyjnym splocie. Dlatego można w nich umieszczać drogocenne przedmioty bez obaw o ich uszkodzenie.
Welurowe woreczki to wyborna alternatywa do tradycyjnych i powszednich opakowań tekturowych. Dostępne w wielu kolorach i wymiarach z pewnością pozytywnie zaskoczą niejednego użytkownika. Zachęcamy Państwa do zakupy w naszym sklepie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 14 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10 - 10,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | VVT-1114-SXX-112 |
| EAN | 5903003407591 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki welurowe 11 x 14 cm - srebrne
Tkanina: Welur, Rozmiar: 11x14 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta