10 szt. Woreczki satynowe 6 x 8 cm - białe
6,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe z nadrukiem 15 x 20 cm - czerwone / renifer
24,69zł / op.
1 op. = 5 szt.4,94 zł / szt.4,94zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 4 cm Kolor:


24 szt. Numery samoprzylepne 1-24 - czerwone
13,99zł / op.
1 op. = 24 szt.0,58 zł / szt.0,58zł / szt.1 op. = 24 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - czerwone
14,79zł / op.
1 op. = 25 szt.0,59 zł / szt.0,59zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm białe z nadrukiem
11,59zł / op.
1 op. = 5 szt.2,32 zł / szt.2,32zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: OrganzaKolor:


Opakowania na prezenty pod choinkę - 10 x woreczki z organzy 10 x 13 cm
8,59zł / op.
1 op. = 10 szt.0,86 zł / szt.0,86zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Kolekcja ozdobnych białych woreczków z satyny o wymiarach 6 cm x 8 cm w ilości 10 sztuk.
Woreczki satynowe cechują się bardzo stylowym wyglądem z delikatną poświatą, bowiem lekko odbijają światło, są także bardzo przyjemne w dotyku. To połączenie sprawia, że woreczki z satyny wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z biegiem czasu tylko wzrasta - bo i jak tu nie być zainteresowanym eleganckim materiałem, który jest tak delikatny, że aż pływa w dłoni?
Te cechy szczególne sprawiają, że woreczki satynowe nadają się wręcz idealnie na zapakowanie niewielkiego upominku dla bliskiej osoby, a także oficjalnego prezentu firmowego na imprezę promocyjną. W woreczku z satyny doskonale prezentuje się biżuteria, perfumy, zapachowe mydełka - dosłownie wszystko, cokolwiek się w nim znajdzie!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 6 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 8 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 5 - 6 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SAT-0608-WTX-361 |
| EAN | 5903003406709 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki satynowe 6 x 8 cm - białe
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 6x8 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta