Woreczki jutowe 6 x 8 cm, 10 szt. - kolor naturalny
11,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -30%


Woreczki bawełniano-organzowe 15x20 cm - 10 szt - prostota, która robi wrażenie
39,99złOriginal price was: 39,99zł.27,99złCurrent price is: 27,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
2,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - turkusowe
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 6 x 8 cm - mix kolorów
13,99złOriginal price was: 13,99zł.11,19złCurrent price is: 11,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
1,12zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - fuksja
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - kolor złoty
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
0,64zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Naturalne woreczki jutowe na upominki i rękodzieło
Podkreśl rzemieślniczy i naturalny charakter swoich produktów w najmniejszym detalu. Ten zestaw 10 woreczków jutowych 6 x 8 cm w naturalnym kolorze to idealna oprawa dla ręcznie robionej biżuterii, małych kosmetyków czy symbolicznych upominków. Wykonane z trwałej imitacji juty, łączą surowy wygląd z praktycznością, której potrzebuje Twoja marka.
Materiał, który łączy estetykę z praktyką
Nasze woreczki powstały z tkaniny imitującej jutę, co daje im przewagę nad naturalnym włóknem. Są od niego gładsze, nie pylą i nie pozostawiają włókien na zawartości. Woreczki zamykane są sznurkiem, co jest praktyczne i estetyczne. To gwarancja, że Twoje produkty, zwłaszcza biżuteria czy kosmetyki, dotrą do klienta w nienagannym stanie.
Dlaczego warto wybrać mini woreczki jutowe?
Najmniejsze detale często robią największe wrażenie. Te mini woreczki jutowe 6 x 8 cm to idealny przykład, jak w prosty i naturalny sposób podkreślić wartość drobnych przedmiotów. Ich niewielki rozmiar jest stworzony do pakowania delikatnej biżuterii, takiej jak pierścionki czy kolczyki, a także małych kamieni, próbek kosmetyków czy symbolicznych upominków dla gości.
Stwórz unikalne woreczki z materiału na prezenty
Naturalny kolor tkaniny to idealne tło dla Twojego logo. Dzięki personalizacji, te niepozorne woreczki jutowe zamienią się w potężne narzędzie marketingowe, które buduje rozpoznawalność marki. Pokaż, że Twoja firma dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Zainwestuj w opakowania, które podkreślą jakość Twoich produktów. Zamów i przekonaj się, jak wiele może zmienić ten mały detal!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Naturalny ciemny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 6 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 8 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 5 - 6 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-0608-NAT-172 |
| EAN | 5903003406396 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki jutowe 6 x 8 cm, 10 szt. - kolor naturalny
Tkanina: Juta, Rozmiar: 6x8 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta