10 szt. Woreczki jutowe 12 x 15 cm - zielone
18,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: Bestseller


Czarne woreczki bawełniane 15 x 20 cm 5 szt. - eleganckie opakowania premium
15,99zł / op.
1 op. = 5 szt.3,20 zł / szt.3,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


Czerwony worek jutowy 30 x 40 cm - na prezenty świąteczne
8,59zł / op.
1 op. = 1 szt.8,59 zł / szt.8,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: SatynaKolor:


200 x Personalizowane woreczki satynowe z nadrukiem lub logo
734,00zł / op.
1 op. = 200 szt.3,67 zł / szt.3,67zł / szt.1 op. = 200 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Woreczek à la lniany z nadrukiem 16 x 37 cm - różowe kwiaty
3,99zł / op.
1 op. = 1 szt.3,99 zł / szt.3,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 50x65 cmTkanina: BawełnaKolor:


1 szt. Worek bawełniany 50 x 65 cm - naturalny
18,19zł / op.
1 op. = 1 szt.18,19 zł / szt.18,19zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Niewielkie, bardzo uniwersalne woreczki z eleganckiej juty koloru zielonego w rozmiarze 12 x 15 cm. Prezentowany pakiet składa się z 10 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup może wystarczyć na dłuższy czas.
Woreczki jutowe w naszej ofercie są produkowane z naturalnej lub syntetycznej juty, jednak niezależnie od rodzaju materiału, cechują się one wytrzymałą budową i charakterystycznym wyglądem - przypominają plecionkę ze sznurka. Juta posiada naturalną właściwość pochłaniania i oddawania wilgoci do otoczenia, dlatego zmienne warunki nie stanowią dla niej problemu.
Woreczki jutowe w naszej ofercie dają szerokie pole wyboru, ponieważ wiele modeli jest specjalnie barwionych na wiele różnych kolorów. Tak bogaty wybór daje gwarancję satysfakcji i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Zielony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 11-11,5 |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-1215-GRX-383 |
| EAN | 5903003406921 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 12 x 15 cm - zielone
Tkanina: Juta, Rozmiar: 12x15 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta