Worek personalizowany z jeansu 22 x 30 cm - stylowe i wytrzymałe opakowanie
5,89zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -30%


Woreczki bawełniano-organzowe 15x20 cm - 10 szt - prostota, która robi wrażenie
39,99złOriginal price was: 39,99zł.27,99złCurrent price is: 27,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
2,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm na lawendowe upominki z nadrukiem Lavande de Provence - 10 szt.
30,99złOriginal price was: 30,99zł.24,80złCurrent price is: 24,80zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
2,48zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Małe woreczki z organzy 6 x 8 cm, 25 szt - neonowe zielone
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,39złCurrent price is: 10,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
0,42zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor: -15%


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99złOriginal price was: 33,99zł.28,89złCurrent price is: 28,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
5,78zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor: -20%


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - mix kolorów
15,69złOriginal price was: 15,69zł.12,59złCurrent price is: 12,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
4,20zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Opakowanie, które mówi więcej niż tysiąc słów
Niepozorny z zewnątrz, ale robiący wrażenie już przy pierwszym dotyku. Worki personalizowane z jeansu 22x30 cm nie tylko przechowują - one komunikują. Czasem wystarczy jeden gest, jedno spojrzenie, by klient zrozumiał, że masz coś wyjątkowego do zaoferowania. Chcesz wiedzieć, co stoi za tą prostą formą?
Denim - trwałość zaklęta w estetyce
Jeans - to symbol trwałości i stylu, który inspiruje od pokoleń. Nasze woreczki powstały z gęsto tkanego materiału o denimowym splocie, stworzonego z przemyślanej mieszanki bawełny i poliestru. Efekt? Wygląd klasycznego jeansu, który świetnie znosi codzienne użytkowanie.
Format, który dopasowuje się do Twojej wizji
Rozmiar 22x30 cm daje przestrzeń na więcej - i nie chodzi tylko o pojemność. Worki personalizowane z jeansu doskonale sprawdzą się jako:
- opakowanie na odzież, gadżety, kosmetyki i akcesoria,
- elegancki dodatek do zestawów powitalnych,
- prezent korporacyjny z charakterem,
- opakowanie premium dla produktów handmade lub artystycznych.
Personalizacja, która zostaje w pamięci
W Saketos wierzymy, że to, co widzi klient, powinno odzwierciedlać wartości Twojej marki. Dlatego oferujemy pełną personalizację worków jeansowych: od subtelnych haftów po wyraziste nadruki. Niech Twoje logo mówi o jakości, zaufaniu i zaangażowaniu - już na etapie pakowania.
Dlaczego warto zaufać jeansowi od Saketos?
- Solidna, europejska produkcja: gwarantujemy terminowość, kontrolę jakości i elastyczność B2B,
- Efekt "wow" od pierwszego kontaktu: worki są starannie szyte, z dbałością o detale,
- Wytrzymałość na lata: denim jest odporny na uszkodzenia i nadaje się do wielokrotnego użytku,
- Projekt szyty na miarę: tworzysz z nami dokładnie to, czego potrzebujesz - bez kompromisów.
Zamów - a reszta powie się sama
Worki personalizowane z jeansu 22x30 cm nie są tylko opakowaniem. To narzędzie, które pracuje dla Twojej marki - elegancko, skutecznie, autentycznie. Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy projekt, który zrobi różnicę.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Jeans |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23 - 24 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | JEANS-2230-NAV-331 |
| EAN | 5902565689827 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Worek personalizowany z jeansu 22 x 30 cm - stylowe i wytrzymałe opakowanie
Tkanina: Jeans, Rozmiar: 22x30 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta