1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem
15,79zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - różowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
0,36zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18x24 cm - rustykalne opakowania w białe groszki
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


Woreczki jutopodobne 15x20 cm - w złote kropki, rustykalna oprawa prezentu
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Chcesz pięknie zapakować wielkanocne prezenty od Zajączka? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! W tym miejscu zamówisz à la lniany worek w kolorze naturalnym z nadrukiem wielkanocnym i miejscem na samodzielne wpisanie dedykacji. Nie potrzebujesz dodatkowych bilecików prezentowych - bezpośrednio na białej wstędze możesz odręcznie podpisać prezent, wpisując imię osoby obdarowywanej. Tylko tutaj kupisz znajdziesz wielkanocny worek w lniany stylu.
Stylowe i praktyczne opakowanie na prezenty wielkanocne
Oferowany w tym miejscu worek ma wymiary 30 x 40 cm. Ta materiałowa torebka z tkaniny o wyglądzie lnu w kolorze naturalnym posiada ściągacz z podwójnym sznurkiem bawełnianym o ozdobnym splocie. Ściągacz ze sznurkiem umożliwia szybkie i wygodne zamykanie opakowania. W swoją lnianopodobną torbę bez trudu zapakujesz różnego rodzaju prezenty na Wielkanoc, także te o niestandardowym, nieregularnym kształcie.
Wielofunkcyjny worek à la lniany - nie tylko na prezenty
Prezentowany w tym miejscu worek z materiału przypominającego len doskonale sprawdzi się jako stylowa alternatywa dla papierowych torebek prezentowych, ale możesz wykorzystać go także do stworzenia oryginalnych, domowych dekoracji na Wielkanoc! Ten wielorazowy worek z tkaniny dekoracyjnej w stylu lnu doskonale wpisuje się w nurt zero waste - bądź eko także na Wielkanoc!
Wysoka jakość i trwałość materiału
Oferowane przez nas opakowania wykonane są z wysokiej jakości tkaniny z bawełny i poliestru. Połączenie włókien naturalnych z syntetycznymi gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz dużą odporność na rozciąganie i wycieranie się materiału.
Ręcznie wykonane z dbałością o szczegóły
Wszystkie nasze woreczki wykonywane są ręcznie. Ułożenie ozdobnej aplikacji/nadruku na konkretnych przedmiotach może nieznacznie różnić się od pokazanego na zdjęciach.
Spraw, by wielkanocne prezenty były jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki temu stylowemu workowi. To praktyczne i ekologiczne rozwiązanie na każdą okazję!
Dlaczego nasze worki à la lniane to hit?
Te à la lniane worki łączą elegancję z funkcjonalnością - tkanina z bawełny i poliestru zapewnia trwałość i odporność na rozciąganie, a faktura przypomina naturalny len. Można je prać i używać wielokrotnie, co czyni je ekologicznym wyborem wspierającym ideę zero waste, idealnym na prezenty i dekoracje!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 34 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | NLIN-3040-NAT-EST-011 |
| EAN | 5903003409830 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem
Tkanina: Len, Bawełna, poliester, Rozmiar: 30x40 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.









Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta