1 szt. Woreczek à la lniany 15 x 20 cm z nadrukiem
7,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - turkusowe
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 x czerwone woreczki bawełniane 9 x 12 cm - eleganckie opakowanie na prezenty
15,49złOriginal price was: 15,49zł.12,39złCurrent price is: 12,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,39zł.
1,24zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -10%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.28,39złCurrent price is: 28,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
5,68zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 12 x 15 cm - szare
18,59złOriginal price was: 18,59zł.14,89złCurrent price is: 14,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,89zł.
1,49zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Podoba Ci się zwyczaj szykowania dla Świętego Mikołaja poczęstunku w ramach podziękowania za podarowane przez niego prezenty? Obok przeznaczonych dla Mikołaja ciasteczek i szklanki mleka zostawcie jeszcze à la lnianą sakiewkę z marchewkami dla reniferów!
Woreczek z napisem "Carrots for reindeer"
Warto odwdzięczyć się im i podziękować za przywiezienie świątecznych prezentów! Marchewkę dla renifera warto zapakować w wielorazowy woreczek à la lniany w kolorze naturalnym z ozdobnym nadrukiem świątecznym. Sakiewka ma wymiary 15 x 20 cm, w opakowaniu znajduje się 1 sztuka wielorazowego woreczka à la lnianego z podwójnym sznurkiem bawełnianym w ściągaczu.
Oferowane przez nas opakowania wykonane są z wysokiej jakości tkaniny z bawełny i poliestru. Połączenie włókien naturalnych z syntetycznymi gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz dużą odporność na rozciąganie i wycieranie się materiału.
Wszystkie nasze woreczki wykonywane są ręcznie. Ułożenie ozdobnej aplikacji/nadruku na konkretnych przedmiotach może nieznacznie różnić się od pokazanego na zdjęciach.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | NLIN-1520-NAT-CAR-001 |
| EAN | 5903003408901 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Woreczek à la lniany 15 x 20 cm z nadrukiem
Tkanina: Len, Bawełna, poliester, Rozmiar: 15x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta