25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - srebrne
11,69zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - błękitne
15,99zł / op.
1 op. = 5 szt.3,20 zł / szt.3,20zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: SatynaKolor:


10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - złote - Prezent
39,99zł / op.
1 op. = 10 szt.4,00 zł / szt.4,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - mix kolorów
16,79zł / op.
1 op. = 25 szt.0,67 zł / szt.0,67zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - czerwone
13,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,53 zł / szt.0,53zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: Bestseller


Mini woreczki à la lniane 6 x 8 cm - kolor naturalny, zestaw 10 szt.
12,49zł / op.
1 op. = 10 szt.1,25 zł / szt.1,25zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 7 cm x 9 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze srebrnym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet. Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Woreczki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 7 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 9 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0709-SXX-211 |
| EAN | 5902565680480 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - srebrne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 7x9 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta