25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe jasne
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 55x75 cmTkanina: BawełnaKolor:


1 szt. Worek bawełniany 55 x 75 cm - naturalny
28,59zł / op.
1 op. = 1 szt.28,59 zł / szt.28,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - fioletowe jasne
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,80 zł / szt.0,80zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - czerwone
22,59zł / op.
1 op. = 10 szt.2,26 zł / szt.2,26zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: LenKolor:


10 szt. Woreczki len naturalny 9 x 12 cm
54,18zł / op.
1 op. = 10 szt.5,42 zł / szt.5,42zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


Worki z organzy 22 x 30 cm - świąteczne opakowanie 10 szt.
47,89zł / op.
1 op. = 10 szt.4,79 zł / szt.4,79zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zestaw niewielkich, ale bardzo praktycznych woreczków z tkaniny organza, określanych również jako torebki szyfonowe. Oferowana całość dotyczy zestawu 25 sztuk w fioletowym jasnym kolorze, zaś wymiary pojedynczego woreczka wynoszą 6 cm x 8 cm.
Organza to półprzezroczysta tkanina o bardzo zwiewnej strukturze, która nie tylko elegancko się prezentuje, ale również jest wbrew pozorom bardzo solidna. Woreczki wykonane z organzy są zatem praktycznym sposobem na przechowywanie niewielkich przedmiotów przez długi czas.
Ten zestaw jest perfekcyjnym wyborem, jeśli szukamy sposobu na składowanie dużej ilości małych rzeczy, jak np. monety czy guziki - woreczki z organzy o wymiarach 6 cm x 8 cm doskonale podołają takiemu zadaniu, zaś wkładając do środka przyjemne aromaty (np. lawendę) można stworzyć oryginalne woreczki zapachowe lub pachnące woreczki do szafy.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Fioletowy jasny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 6 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 8 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 5 - 6 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0608-LVL-461 |
| EAN | 5902565680350 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe jasne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 6x8 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta