Biżuteria, aby wyglądać wytwornie potrzebuje dodatku w postaci eleganckiego opakowania. Jubilerzy i złotnicy najczęściej sprzedają swoje artykuły w prostokątnych, kartonowych pudełeczkach. Takie rozwiązanie jest praktyczne i dość ładne, jednak sprawia wrażenie, jakby opakowaniu czegoś brakowało. Odpowiednie opakowanie podkreśli piękno biżuterii, która się w nim znajduje oraz sprawi, że produkt będzie wyglądał szykownie i stylowo.

Opakowania biżuteryjne

Nie tylko wnętrze się liczy!

Tak jak książki nie powinno się oceniać po okładce, tak teoretycznie, nie powinno się oceniać biżuterii po opakowaniu. Z doświadczenia jednak wiemy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego też bardzo ważnym elementem jest opakowanie na biżuterię. Aby zapoznać się z wnętrzem prezentu, potrzebujemy zachęty, jaką jest opakowanie – otoczka zewnętrzna. Bazując na tej wiedzy przedstawiamy Państwu woreczki, które zainteresują swoim wyglądem i sprawią, że osoba, która je zobaczy będzie pod wrażeniem i nie będzie mogła się doczekać aż otworzy taki woreczek.

opakowania na biżuterię inspirecje

Opakowanie na biżuterię tak piękne jak biżuteria

Biżuteria jest doskonałym prezentem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Spinki do mankietów, bransoletka, czy zegarek lub w przypadku kobiet – bransoletka, wisiorek, kolczyki, pierścionek… Piękna biżuteria potrzebuje pięknego opakowania. Dlatego też przedstawiamy propozycję woreczków, w które można opakować produkty.

Woreczki wykonane ze zmysłowej satyny idealnie sprawdzą się jako opakowanie prezentu dla kobiety. Satyna jest materiałem bardzo finezyjnym i kobiecym. Subtelny woreczek w całości zakryje produkt, sprawiając, że obdarowana osoba poczuje dreszczyk emocji, nie spodziewając się zawartości.

opakowania na biżuterię DIY

 

Inną propozycją są woreczki z delikatnej jak mgiełka organzy. Woreczki z tego materiału są uniwersalne. Będzie w nich doskonale wyglądała zarówno biżuteria damska, jak i męska. Są na wpół transparentne, co oznacza, że znajdujące się w środku przedmioty są w częściowo, ale nie całkowicie widoczne.

Kolejną propozycją bogato wyglądającego woreczka, w który można zapakować biżuterię będzie woreczek welurowy. Jest on nieprześwitujący, więc nie zdradzi tajemnicy zawartości. Wygląda przy tym wytwornie i strojnie.

opakowania na biżuterię

Znajdź coś, co pięknie ozdobi Twoją biżuterię. Wybierz materiał, w którym biżuteria będzie wyglądała elegancko i wytwornie. W odpowiednio dobranych woreczkach biżuteria będzie wyglądać dużo efektowniej!