Mikołajki w przedszkolu oraz w szkole to wydarzenie, na które każdego roku maluchy niecierpliwie czekają! Poznaj inspirujące pomysły na mikołajki w przedszkolu! Zastanawiasz się jak zorganizować niezapomnianą imprezę mikołajkową? Nie wiesz jakie upominki dla maluchów wybrać i jak je zapakować? Przychodzimy z pomocą!

Świąteczne woreczki z materiału do pakowania słodyczy na prezent

W woreczki z materiału można zapakować słodycze na Mikołajki

Jak zorganizować mikołajki w przedszkolu lub szkole?

Organizacja tej uroczystości zawsze budzi wielkie emocje! To przecież jedna z ważniejszych imprez w życiu malucha! Takie chwile zostają w pamięci na zawsze. Warto się zatem zaangażować i zadbać o to, by tegoroczna zabawa mikołajkowa zapisała się jak najpiękniej w dziecięcych wspomnieniach.

Mikołajkowe prezenty dla dzieci w materiałowym worku

Św. Mikołaj w przedszkolu

Scenariusz mikołajek w szkole i przedszkolu

Punkt wyjścia powinien stanowić oczywiście wybór ciekawego scenariusza uroczystości. Musi on zawierać m.in. pomysł na dziecięce przedstawienie artystyczne. Przebojowe i odważne dzieci powinny dostać możliwość wykazania się podczas indywidualnych występów na scenie. Mogą otrzymać rolę w krótkim, zabawnym spektaklu lub wyrecytować na scenie świąteczny wierszyk. Warto tak zaplanować występ sceniczny, by także mniej przebojowe dzieci mogły w nim wystąpić. Możliwość taką dają występy grupowe np. podczas wspólnego śpiewania piosenek.

Mikołajki w przedszkolu – pomysły na zabawy

Impreza mikołajkowa dla dzieci oprócz części artystycznej powinna przewidywać oczywiście także zabawy. Warto zadbać o ich zróżnicowanie, tak żeby każdy maluch znalazł coś dla siebie. By zabawy były atrakcyjne powinny być dość krótkie i dynamicznie się zmieniać. Dzięki temu dzieci nie zaczną się nudzić. Warto przygotować zarówno zabawy ruchowe jak i artystyczne. Pośród propozycji zabaw mikołajkowych można znaleźć wiele oryginalnych pozycji. Pomysłem wartym uwagi jest zorganizowanie konkursu z drobnymi nagrodami. Może być to np. konkurs wiedzy o Św. Mikołaju . Pamiętaj! Kluczem do sukcesu jest tu jak największa różnorodność!

Woreczek na zabawki dla dzieci

Woreczki z materiału są idealne do przechowywania zabawek i pakowania prezentów dla dzieci

Co na mikołajki w przedszkolu? Jakie prezenty wybrać?

Podczas przyjęcia mikołajkowego w szkole i przedszkolu dzieci będą niecierpliwie oczekiwały na tak upragnione przez nie upominki. Organizując te wydarzenie należy więc zastanowić się jakie prezenty mikołajkowe zakupić. Wybór ten budzi wiele emocji także wśród rodziców. Już na etapie organizacji zbiórki pieniędzy na prezenty pojawia się wiele, skrajnie różnych pomysłów. Trzeba znaleźć złoty środek. Nie ma jednego idealnego, uniwersalnego pomysłu. Do popularnych prezentów na mikołajki w przedszkolu należą personalizowane maskotki lub breloczki, gry planszowe oraz oczywiście paczki ze słodyczami lub zdrowymi przekąskami.

Opakowania na prezenty dla dzieci

Drobne upominki dla dzieci takie jak słodycze i małe zabawki np. bańki mydlane można umieścić w woreczkach z materiału.

 

Jak najpiękniej zapakować prezenty mikołajkowe dla dzieci?

Gdy już zapadnie decyzja dotycząca wyboru upominków na mikołajki pozostaje jeszcze jedna istotna kwestia – jak pięknie zapakować mikołajkowe prezenty dla dzieci?

Materiałowe woreczki na prezenty mikołajkowe i świąteczne

Świąteczne woreczki z materiału na prezenty mikołajkowe i bożonarodzeniowe

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór materiałowych woreczków idealnych do pakowania świątecznych prezentów! Dostępne są one w wielu rozmiarach, kolorach i uszyte są z różnorodnych tkanin! Oferujemy m.in. woreczki z organzy, jutowe, welurowe, a nawet woreczki jeansowe! Na te wyjątkową okoliczność proponujemy Państwu ozdobne opakowania z naszej kolekcji świątecznej, a także oferujemy możliwość zakupu personalizowanych woreczków z nadrukiem! Na naszych woreczkach możemy umieścić dowolną grafikę i napis np. imiona dzieci lub logo szkoły bądź przedszkola! W celu stworzenia indywidualnego projektu nadruku zapraszamy do kontaktu!