Przygotowujecie duże przyjęcie i potrzebne Wam są proste i zarazem oryginalne pomysły na dekoracje stołu? A może chcecie stworzyć wyjątkową dekorację na stół w domu? Służymy pomocą!
Niezależnie od tego, czy poszukujecie codziennej dekoracji stołu, czy oprawy na wyjątkową okoliczność, przygotowaliśmy dla Was cenne wskazówki i inspirujące propozycje.

Kokardy z organzy na krzesłach oraz wazon i świeczniki na weselnym stole

Dekoracyjne nakrycie stołu w kolorze bordowym – wazon, serwetki, świeczniki i kokardy na krzesłach

Dekoracje stołu na przyjęcie

Podczas organizacji przyjęć, np. z okazji ślubu lub świąt, potrzebne są oryginalne pomysły na dekoracje stołu. Zaproszeni na biesiadę goście, którzy spędzą przy nim wiele czasu, z całą pewnością docenią jego piękną oprawę. Do najpopularniejszych ozdób stołu należą wazony z ciętymi kwiatami oraz świeczniki bądź lampiony.

Satynowy woreczek z personalizowanym nadrukiem

Satynowy woreczek z nadrukiem na podziękowania dla gości weselnych

W czasie większych przyjęć, winietki z imionami i nazwiskami pomogą wskazać miejsca dla poszczególnych gości. Odpowiednio dobrane i spójne z resztą ozdób mogą pełnić również funkcję dekoracyjną i dopełnić uroczysty wystrój.

Organza dekoracje na stoł - obrus i woreczki na podziękowania dla gości

Dekoracyjne nakrycie stołu w odcieniach bieli i złota

Także bardzo popularne w ostatnich latach podziękowania dla gości, które, gdy tylko zostaną odpowiednio opakowane, mogą pełnić rolę dekoracji stołu. Jako ozdobne opakowania na upominki wspaniale sprawdzają się prześwitujące woreczki z organzy, które wspaniale eksponują swoją zawartość.

Elementy dekoracyjne stołu zapakowane w woreczki z organzy.

Elementy dekoracyjne stołu zapakowane w woreczki z organzy.

Codzienna dekoracja stołu w Waszych domach

Warto zadbać o piękne przystrojenie stołu także wtedy, gdy nie spodziewamy się żadnych gości. Ozdoby umieszczone na blacie z pewnością umilą spożywanie codziennych posiłków domownikom. Wszyscy przecież lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami. Stylowa dekoracja na stół sprawi, że nawet najprostsze posiłki będą smakowały wybornie!

Kwiaty bzu w wazonie ozdobionym woreczkiem jutowym

Jutowy woreczek w roli osłonki na wazon z kwiatami bzu

Nie ma potrzeby, by tworzyć na co dzień wymyślne kompozycje i pełne przepychu stroiki. Wystarczający będzie jeden główny element. Może być to ozdobny wieniec dopasowany do aktualnej pory roku, świecznik, doniczka lub wazon z ciętymi kwiatami.

Stół ozodbiony lampionem i kwiatem w osłonce z materiałowego woreczka

Stół z ozdobnym lampionem i lnianym woreczkiem w roli osłonki na doniczkę

Oryginalne dekoracje stołu – inspiracje

Lubicie samodzielne przygotowywać ozdoby do swojego domu i dekoracje DIY? Stylowe woreczki z materiału pozwolą Wam w kilka chwil stworzyć naprawdę oryginalne dekoracje na stół. Możecie wykorzystać je w roli osłonki na doniczkę z kwiatami bądź stworzyć przy ich pomocy oryginalny stroik na Wielkanoc lub Boże Narodzenie. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór dekoracyjnych sakiewek z różnych materiałów. Oferujemy m.in woreczki z organzy, weluru, juty i lnu. Dostępne są one w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Dzięki temu, bez trudu można dopasować je do różnych wystrojów wnętrz, jak i dobrać odpowiednio do tematyki i oprawy konkretnej uroczystości.

Ozdoby stołu weselnego w stylu rystykalnym - woreczki lniane i jutowe

Dekoracyjne woreczki z lnu i juty w stylu rustykalnym na stół weselny