10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - oliwkowe
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Skorzystaj z aktualnych okazji
Opis
Zestaw 10 sztuk woreczków z organzy średniej wielkości w kolorze oliwkowym o wymiarach 18 cm x 24 cm. Określa się je również jako woreczki tiulowe lub woreczki z tiulu.
Organza to elegancki materiał wywodzący się z Turkiestanu - regionu Azji. Jest bardzo stylowa, a przy tym zwiewna i delikatna. Jej uniwersalny wygląd i delikatna przezroczystość sprawiają, że odnajdzie się ona w każdej sytuacji.
Te uniwersalne woreczki mogą posłużyć jako miejsce, w którym będziemy przechowywać wszelkie przedmioty: biżuterię, monety i guziki, ale również świeczki czy buteleczki perfum. Równie dobrze spełni rolę pojemnika, do którego włożymy płatki kwiatów lub kuleczki zapachowe.
Organza świetnie sprawdzi się również jako opakowanie na niewielki prezent i upominek: stylowo go zapakuje, a do tego uchyli rąbek tajemnicy jeszcze przed otwarciem, ponieważ jest delikatnie przezroczysta.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Oliwkowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 18.5 - 19.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1824-OLI-381 |
| EAN | 5903003406624 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.

























Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta