10 szt. Woreczki jutowe 10 x 13 cm - zielone
15,79zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


À la lniane woreczki 13 x 18 cm z nadrukiem kwiatowym, kolor niebieski - zestaw 3 sztuk
6,59zł / op.
1 op. = 3 szt.2,20 zł / szt.2,20zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: BawełnaKolor:


3 x worki bawełniane 26 x 35 cm - czerń, która definiuje styl
15,89zł / op.
1 op. = 3 szt.5,30 zł / szt.5,30zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


10 szt. Woreczki à la lniane z nadrukiem 11 x 14 cm - naturalne / róże
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,70 zł / szt.1,70zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - bordowe
11,49zł / op.
1 op. = 5 szt.2,30 zł / szt.2,30zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: LenKolor:


3 szt. Worki lniane - naturalny kolor 22 x 30 cm
43,49zł / op.
1 op. = 3 szt.14,50 zł / szt.14,50zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Niewielkie, bardzo uniwersalne woreczki z eleganckiej juty koloru zielonego w rozmiarze 10 x 13 cm. Prezentowany pakiet składa się z 10 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup może wystarczyć na dłuższy czas.
Woreczki jutowe w naszej ofercie są produkowane z naturalnej lub syntetycznej juty, jednak niezależnie od rodzaju materiału, cechują się one wytrzymałą budową i charakterystycznym wyglądem - przypominają plecionkę ze sznurka. Juta posiada naturalną właściwość pochłaniania i oddawania wilgoci do otoczenia, dlatego zmienne warunki nie stanowią dla niej problemu.
Woreczki jutowe w naszej ofercie dają szerokie pole wyboru, ponieważ wiele modeli jest specjalnie barwionych na wiele różnych kolorów. Tak bogaty wybór daje gwarancję satysfakcji i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Zielony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-1013-GRX-383 |
| EAN | 5903003406914 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 10 x 13 cm - zielone
Tkanina: Juta, Rozmiar: 10x13 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta