1 szt. Worek jutowy 50 x 65 cm - naturalny
15,99zł / op.
1 op. = 1 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: LenKolor:


1 szt. Worek lniany naturalny 45 x 60 cm
40,49zł / op.
1 op. = 1 szt.40,49 zł / szt.40,49zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: SatynaKolor:


5 szt. Worki satynowe 22 x 30 cm - czarne
13,59zł / op.
1 op. = 5 szt.2,72 zł / szt.2,72zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor:


Brązowe woreczki z organzy 8 x 10 cm, 25 szt - do biżuterii
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,48 zł / szt.0,48zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: WelurKolor:


10 szt. Woreczki welurowe 6 x 8 cm - czerwone
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,16 zł / szt.1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - biały
4,99zł / op.
1 op. = 1 szt.4,99 zł / szt.4,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Niewielkie, bardzo uniwersalne worki z eleganckiej juty koloru naturalnego, w rozmiarze 50 x 65 cm. Prezentowany pakiet składa się z 1 sztuki, dzięki czemu jednorazowy zakup może wystarczyć na dłuższy czas.
worki jutowe w naszej ofercie są produkowane z naturalnej lub syntetycznej juty, jednak niezależnie od rodzaju materiału, cechują się one wytrzymałą budową i charakterystycznym wyglądem - przypominają plecionkę ze sznurka. Juta posiada naturalną właściwość pochłaniania i oddawania wilgoci do otoczenia, dlatego zmienne warunki nie stanowią dla niej problemu.
worki jutowe w naszej ofercie dają szerokie pole wyboru, ponieważ wiele modeli jest specjalnie barwionych na wiele różnych kolorów. Tak bogaty wybór daje gwarancję satysfakcji i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Naturalny ciemny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 50 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 65 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 59-60 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | JUT-5065-NAT-172 |
| EAN | 5903003405245 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Worek jutowy 50 x 65 cm - naturalny
Tkanina: Juta, Rozmiar: 50x65 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta