Tworzysz, sprzedajesz? Szukasz inspiracji bożonarodzeniowych, które możesz wykorzystać w swojej firmie? Poznaj wyjątkowe pomysły i dowiedz się jak wykorzystać świąteczne woreczki z materiału w biznesie, nie tylko jako opakowania na upominki!

Tematy, o których przeczytasz w niniejszym artykule:

Woreczek bożonarodzeniowy z logo Twojej firmy.

Woreczek bożonarodzeniowy z logo Twojej firmy.

Święta Bożego Narodzenia i poprzedzający je okres przedświąteczny to czas pełen magii i serdeczności. Zgodnie z tradycją składamy sobie wówczas nawzajem życzenia i często wymieniamy się także drobnymi upominkami lub wręczamy większe prezenty świąteczne. Oczywiście nie jest to obowiązkowe.

Zwyczaj ten staje się jednak już powszechny również na gruncie zawodowym. Dlatego też należy mieć na uwadze, że odrzucenie go może odbić się negatywnie na wizerunku firmy. Zachęcamy zatem, by krok ten został uwzględniony w strategii budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Pod koniec roku, tuż przed świętami pojawia się problem związany z wyborem najlepszych świątecznych prezentów dla klientów, kontrahentów oraz współpracowników. By ułatwić Państwu zadanie przygotowaliśmy zbiór pomysłów na upominki biznesowe. Przedstawiamy propozycje symbolicznych podarunków jak i prezentów o większej wartości.

Wspaniałym pomysłem jest wykorzystanie naszych materiałowych woreczków w roli opakowania na upominki mikołajkowe i bożonarodzeniowe. Woreczek z logo Państwa marki będzie jednocześnie skutecznym nośnikiem reklamy! Podpowiadamy także jak wyróżnić się podczas składania życzeń i co można wysłać zamiast kartki świątecznej. W niniejszym artykule znajdą Państwo również szczegółowy poradnik jak dobrać odpowiednie opakowanie na różnego rodzaju prezenty świąteczne.

Woreczki bożonarodzeniowe posłużyć mogą ponadto do stworzenia wyjątkowych dekoracji świątecznych! Prezentujemy listę inspirujących pomysłów na dekoracje świąteczne w biurze i siedzibie firmy przygotowane z wykorzystaniem ozdobnych świątecznych woreczków z materiału.

Nowość! Świąteczne woreczki z suszem zapachowym! Dekoracja i alternatywa dla kartek bożonarodzeniowych

Bożonarodzeniowy woreczek z czerwonej organzy.

Bożonarodzeniowy woreczek z czerwonej organzy.

Woreczki z materiału to nie tylko opakowania na upominki. Woreczek z suszem zapachowym sam w sobie może stanowić prezent! Może także być samodzielną, oryginalną ozdobą świąteczną. Wspaniale sprawdzi się np. jako dekoracja biura. Bardzo oryginalnym i inspirującym pomysłem jest przyozdobienie takimi woreczkami firmowej choinki! Kolorowe torebeczki ze świątecznym nadrukiem z powodzeniem zastąpią tradycyjne bombki!

To idealny świąteczny upominek! Woreczki z suszem są tanie, oryginalne i można wykorzystać je na wiele sposobów. Torebeczkę z zimową mieszanką suszonych kwiatów i innych dekoracji nasączonych olejkami eterycznymi można zastosować jako zapach do szafy bądź szuflady. Wspaniale sprawują się także w roli zapachowej zawieszki do samochodu! Zimowa edycja woreczków z suszem zapachowym pozwoli w pełni poczuć magię nadchodzących świąt!

Woreczki z pachnącym suszem stanowią także niekonwencjonalną odpowiedź na pytanie „Co podarować zamiast kartki świątecznej?”. Sakiewka wypełniona zimowym suszem potpourri opatrzona nadrukiem z logo firmy i życzeniami świątecznymi pozwoli nam się wyróżnić! Sprawi także, że w tym roku przesłane przez nas życzenia nie zaginą w szufladzie biurka pod stosem innych bożonarodzeniowych pocztówek. Takie oryginalne upominki pomagają w budowaniu pozytywnych skojarzeń z marką.

Nowość! Oryginalne kalendarze adwentowe dla firm

Kalendarz adwentowy zrobiony z woreczków lnianych.

Kalendarz adwentowy zrobiony z woreczków lnianych.

Prezentujemy kolejną nietuzinkową propozycję z naszej oferty, którą można wykorzystać na dwa sposoby. Kalendarz adwentowy z materiałowych woreczków zawieszony w siedzibie firmy stanowić będzie efektowną ozdobę świąteczną. Można zawiesić go na ścianie w biurze lub przy głównym wejściu do firmy. Naprawdę dobrze prezentuje się jako samodzielna dekoracja i pozwala niskim kosztem wprowadzić świąteczny nastrój.

Kalendarz adwentowy to także wspaniały pomysł na prezent biznesowy! Daje nam on bowiem do dyspozycji aż dwadzieścia cztery opakowania na upominki! Najpopularniejsze są oczywiście kalendarze adwentowe ze słodyczami oraz te z dobrą gatunkowo kawą oraz luksusową herbatą. Można w nim jednak umieścić także różnego rodzaju ozdoby świąteczne, czy też gadżety reklamowe, a nawet próbki produktów! Woreczki go tworzące mogą zostać opatrzone wybranym przez Państwa dekoracyjnym nadrukiem, w który można wkomponować również logo firmy.

Pomysły na niedrogie i stylowe dekoracje siedziby firmy, biura

Ozdabianie doniczek woreczkami z firmowym logo.

Ozdabianie doniczek woreczkami z firmowym logo.

Świąteczny wystrój wnętrz naszego domu bądź mieszkania pomaga poczuć w pełni wyjątkową, świąteczną atmosferę. Dlaczego więc nie wprowadzić go także do siedziby firmy? Dekoracyjne woreczki z materiałów można z powodzeniem wykorzystać jako dekoracje na Boże Narodzenie. Prezentujemy listę inspirujących pomysłów na to jak można stworzyć z nich tanie i piękne dekoracje świąteczne w Państwa firmie:

 • Opisany powyżej kalendarz adwentowy dla firm z woreczkami z nadrukowanym logo firmy zawieszony w reprezentacyjnym miejscu stanowić będzie wyjątkową ozdobę np. biura lub holu w siedzibie firmy. Poza dostępnymi w ofercie gotowymi kalendarzami realizujemy także zamówienie indywidualne. Materiałowe torebeczki dostępne są w wielu barwach. Kolorystykę kalendarza można dzięki temu dostosować np. do firmowych barw występujących na Państwa logo bądź dopasować na wystroju wnętrz.
 • Woreczki z suszem zapachowym lub ozdobne, świąteczne torebeczki wypełnione np. słodyczami mogą zostać zawieszone na firmowej choince zamiast tradycyjnych bombek! Będą pełnić rolę przyciągającej uwagę dekoracji bożonarodzeniowej i mogą jednocześnie stanowić drobny podarunek. Po ściągnięciu ze świątecznego drzewka można taki woreczek wręczyć przybyłym do nas klientom!
 • Pozostając przy temacie choinki należy wspomnieć o tym, że woreczek w większym formacie stanowi prosty i szybki sposób na osłonięcie nieestetycznego stojaka pod świątecznym drzewkiem lub plastikowych doniczek, w których kupuje się zwykle mniejsze iglaki. Woreczek naciągnięty na stojak choinki prezentuje się bardzo szykownie.
 • W celu ujednolicenia dekoracji identyczne torebeczki z materiału można wykorzystać w roli osłon doniczek pozostałych roślin znajdujących się w biurze. Jednakowe materiałowe woreczki na doniczki
  Świąteczne świeczki w woreczkach z organzy.

  Świąteczne świeczki w woreczkach z organzy.

  wprowadzają do wnętrza harmonię. Taka konsekwencja w wyborach dekoracji bożonarodzeniowych pozwala stworzy elegancki, świąteczny wystrój wnętrz.

Woreczki z materiału jako opakowania na upominki biznesowe

Oferowane przez nas dekoracyjne świąteczne woreczki z materiału sprawdzą się idealnie jako stylowe opakowania na upominki bożonarodzeniowe. W asortymencie sklepu znajdą Państwo torebeczki uszyte z różnego rodzaju tkanin dostępne w wielu rozmiarach, co pozwala dobrać idealne opakowanie niemal na każdy prezent! Wielość wzorów i wariantów kolorystycznych sakiewek pozwala znaleźć woreczki dopasowane do oczekiwań i gustów klientów. Na sakiewkach możemy umieścić dowolny, wybrany przez Państwa nadruk, w tym oczywiście również nazwę firmy oraz logo! Świąteczne materiałowe woreczki z logo firmy to idealne opakowania na upominki biznesowe!

Świąteczne upominki biznesowe – Dla kogo?

Upominki świąteczne to nie tylko miły gest z naszej strony. To swoista inwestycja, która odgrywa znaczącą rolę w rozwoju relacji biznesowych . Koszt upominków i gadżetów naprawdę nie musi być wysoki. By przyciągały one uwagę, zapadały w pamięci odbiorcy i w efekcie budowały pozytywne skojarzenia i wpływały tym samym pozytywnie na rozwój marki istotne są inne cechy. Odpowiednio dobrane do odbiorcy, przemyślane, niebanalne i co najważniejsze dobre jakościowo gadżety mają większą moc niż losowo wybrane drogie prezenty. Zanim podpowiemy jak dobrać idealny świąteczny podarunek poznajmy trzy grupy ich potencjalnych odbiorców.

1. Upominki dla partnerów biznesowych

Partnerzy biznesowi stanowią bardzo ważną grupę, kluczową dla rozwoju naszej firmy. Warto pomyśleć o przygotowaniu dla nich wyjątkowych prezentów. Eleganckie opakowania na upominki dla partnerów biznesowych z całą pewnością wywrą na nich duże wrażenie i mogą mieć ogromny wpływ na relacje i dalszą współpracę.

Prezenty biznesowe zapakowane w woreczki materiałowe.

Prezenty biznesowe zapakowane w woreczki materiałowe.

2. Upominki bożonarodzeniowe dla klientów

Woreczki z upominkiem warto wręczyć także dla ważnych klientów, z którymi jesteśmy w stałej, długoterminowej współpracy. Można także zdecydować się na oryginalne prezenty dla wszystkich klientów, którzy dokonają transakcji lub rozpoczną z nami współpracę w okresie świątecznym. Dla tej grupy najczęściej wybierane są gadżety reklamowe z logo firmy lub próbki produktów. Dodanie produktów z własnego asortymentu to wspaniały sposób na zapoznanie klientów z nowościami z Naszej oferty. Z okazji świąt można wręczyć również bony upominkowe na kolejne zakupy w naszej firmie. Zamiast wysyłać kod rabatowy mailem można przygotować ozdobne karty podarunkowe i zapakować je w ozdobny świąteczny woreczek. Drobne prezenty świąteczne mogą stać się skutecznym narzędziem promującym markę.

3. Świąteczne prezenty dla pracowników

Bardzo ważne jest także budowanie pozytywnych relacji z pracownikami. Najczęściej wręczane są z okazji świąt paczki składające się np. z kawy, wybornej herbaty, eleganckich słodyczy. Większe firmy przygotowują również Mikołajkowe upominki dla dzieci pracowników składające się przeważnie ze słodyczy lub zabawek. Warto zadbać o odpowiednią oprawę takich podarunków. W roli opakowania na upominki dla najmłodszych wspaniale sprawdzą się woreczki ze świątecznymi nadrukami i wesołymi aplikacjami np. z filcu. Paczuszki można zapakować w zbiorczy jutowy worek, który wspaniale imituje worek świętego mikołaja. Woreczki ze świątecznym nadrukiem idealnie nadają się na paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci.

Opakowania na prezenty świąteczne dla dzieci.

Opakowania na prezenty świąteczne dla dzieci.

Jaki budżet przeznaczyć na upominki biznesowe?

W chwili podejmowania decyzji o wartości materialnej prezentów biznesowych należy wykazać się dużym taktem i wyczuciem. Nawet najdroższy prezent może okazać się nietrafiony, więc jeżeli to możliwe warto postarać się poznać wcześniej preferencje danej osoby. Nie ma tutaj niestety jednego, uniwersalnego zbioru wytycznych. O tym czy prezent może być nieco mniej oficjalny, bardziej osobisty i jaką maksymalną kwotę możemy na niego przeznaczyć decyduje między innymi to jakie mamy relacje z obdarowywanym. Uwzględnić trzeba także możliwe obostrzenia kulturowe charakterystyczne dla danej narodowości oraz wewnątrzfirmowe regulacje dotyczące akceptowalnej wartości przyjmowanych upominków (by osoba przez nas obdarowana nie została niesłusznie oskarżona o przyjęcie „niedozwolonych korzyści majątkowych”).

O tym czy dany przedmiot będzie odpowiednim prezentem decydują detale, takie jak jego marka, wyjątkowy design czy eleganckie opakowanie. Świąteczne woreczki z organzy i innych tkanin znakomicie sprawdzają się w roli opakowania na upominki i różnego rodzaju prezenty biznesowe. Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa listę inspirujących pomysłów na upominki biznesowe.

Co można umieścić w woreczkach? Poznaj inspirujące pomysły na świąteczne upominki biznesowe

Pośród popularnych, tanich upominków biznesowych należy wymienić w pierwszej kolejności gadżety z firmowym logo. Może być to np. długopis, pióro, notes, kubek, kalendarz, pendrive USB.

Woreczek na długopis uszyty ze złotej organzy.

Woreczek na długopis uszyty ze złotej organzy.

Kolejną grupę stanowią produkty spożywcze – zwłaszcza te renomowanych marek, bądź z małych, lokalnych manufaktur. Najczęściej wybierane są słodycze (np. ręcznie robione pralinki), eleganckie alkohole, kawa i luksusowe mieszanki herbat.

Woreczki jutowe przeznaczone do przechowywania dekoracji.

Woreczki jutowe przeznaczone do przechowywania dekoracji.

Elegancka biżuteria to kolejna grupa popularnych upominków. Najczęściej stanowią one upominki dla kobiet, jednak nadają się one również dla mężczyzn, wówczas można zdecydować się np. na spinki do mankietów bądź zegarek. Panie obdarować można elegancką bransoletką lub kolczykami.

Złoty woreczek metaliczny i elegancka bransoletka.

Złoty woreczek metaliczny i elegancka bransoletka.

Perfumy oraz kosmetyki, szczególnie te wytwarzane z naturalnych składników stanowią kolejną grupę produktów wybieranych jako świąteczne upominki biznesowe.

Woreczki prezentowe na perfumy.

Woreczki prezentowe na perfumy.

Jeżeli chociaż trochę znamy gust i styl życia obdarowywanego dobrym pomysłem na upominek może być również zaproszenie na wydarzenie kulturalne – np. podwójne bilety do muzeum, teatru, opery bądź na koncert. W roli świątecznego upominku mogą sprawdzić się także vouchery do spa, salonu piękności bądź bony zakupowe do zrealizowania w sklepach znanych marek. By wręczyć tego rodzaju prezent bardziej elegancko niż opakowany w papierową kopertę wykorzystać warto materiałowy woreczek.

Dla najmłodszych (np. dla dzieci pracowników) można przygotować uroczą paczuszkę mikołajkową z różnego rodzaju słodkościami! Jeżeli znamy wiek i płeć dziecka podarować można także jakąś zabawkę. Zdecydowanie najbardziej uniwersalne są pluszowe maskotki.

Świąteczne opakowania na prezenty dla dzieci.

Świąteczne opakowania na prezenty dla dzieci.

Jakie woreczki wybrać jako opakowania na upominki i do świątecznych dekoracji?

Przygotowaliśmy dla Państwa ranking woreczków dostępnych w naszym sklepie. Poniższe zestawienie pomoże dobrać świąteczny woreczek, który najlepiej sprosta Państwa oczekiwaniom. Dokonaliśmy podziału torebeczek ze względu na rodzaj oraz właściwości tkanin, z których zostały uszyte, a także stylistykę, kolorystykę. Podpowiemy także jaki rozmiar woreczków jest najlepszy do zapakowania najbardziej popularnych świątecznych upominków biznesowych.

Podział woreczków ze względu na rodzaj i właściwości tkaniny

W naszym sklepie znajdą Państw woreczki uszyte z różnorodnych rodzajów tkanin. Oferujemy następujące rodzaje woreczków :

 • woreczki z organzy
 •  jutowe woreczki
 • satynowe woreczki
 • metaliczne woreczki
 • lniane woreczki
 • jeansowe/denimowe woreczki
 • welurowe woreczki

By ułatwić Państwu dokonanie wyboru najlepszego opakowania na upominki lub woreczka do dekoracji przygotowaliśmy krótkie opisy charakteryzujące torebeczki z poszczególnych tkanin.

Opis materiałowych woreczków – podział ze względu na rodzaj tkaniny, z której zostały uszyte

Opis materiałowych woreczków – podział ze względu na rodzaj tkaniny, z której zostały uszyte

Woreczki z organzy Nasze najpopularniejsze woreczki. Uszyte z cienkiej tkaniny o wysokiej przezroczystości. Wspaniale eksponują swoją zawartość. Dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej. W asortymencie sklepu znajdują się zarówno torebeczki z gładkiej, jednobarwnej organtyny jak i rozmaite warianty woreczków z ozdobnymi nadrukami, w tym także o tematyce bożonarodzeniowej. Oferujemy możliwość ich personalizacji. Najmniejsze woreczki w ofercie mają wymiary 5 x 7 cm, największe mierzą 75 x 100 cm.
Woreczki z organzy

Woreczki z organzy

Woreczki jutowe Materiał juta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i jest całkowicie kryjący. Woreczki dostępne są zarówno w naturalnych odcieniach neutralnych kolorów ziemi jak i w wersji barwionej na intensywniejsze kolory takie jak bordowy, różowy czy fioletowy. Znakomicie nadają się do umieszczania na nich nadruków i aplikacji. Dostępne są w rozmiarach od 8x 10 cm do 55x 75 cm.
Woreczki jutowe

Woreczki jutowe

Woreczki satynowe Eleganckie woreczki z połyskującej tkaniny. Satyna prezentuje się bardzo subtelnie i elegancko będąc przy tym jednocześnie dość wytrzymała. Także na tych torebeczkach można umieszczać różnorodne nadruki. Woreczki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach od 8 x 10cm do 26 x 35cm.
Woreczki satynowe

Woreczki satynowe

Woreczki metaliczne Bardzo oryginalne woreczki o eleganckim wyglądzie. Tkanina, z której zostały one uszyte jest głodka w dotyku i przypomina satynę. Torebeczki z połyskującego, metalicznego materiału dostępne są jedynie w dwóch ekskluzywnych kolorach: złotym i srebrnym. Na tych sakiewkach nie ma możliwości zamieszczenia nadruku. Posiadamy kilka rozmiarów sakiewek od 8 x 10 cm do 26 x 35 cm.
Woreczki metaliczne

Woreczki metaliczne

Woreczki lniane Woreczki lniane są trwałymi opakowaniami uszytymi z kryjącej tkaniny o naturalnym wyglądzie. Dostępne są w jasnych, kolorach w odcieniach beżu oraz w licznych wariantach uszytych z barwnych, drukowanych tkanin. Możliwe jest również zamówienie woreczków lnianych z własnym nadrukiem! Woreczki wykończone są sznurkiem pasującym do ich naturalnego charakteru. Najmniejsze z nich mają wymiary 8 cm x 10 cm, największe – 55 cm x 75 cm.
Woreczki lniane

Woreczki lniane

Woreczki jeansowe Jeans to materiał, który zawsze jest w modzie! Woreczki uszyte z tego materiału są niezwykle stylowe i bardzo uniwersalne. Tkanina ta jest bardzo trwała i całkowicie kryjąca. Torebeczki wykończone są kontrastowym, jasnym sznurkiem. Nasze woreczki uszyte są z prawdziwego jeansu. Można je zatem prać i prasować! Na woreczkach jeansowych można umieszczać zarówno nadruki jak i różnego rodzaju aplikacje. Denimowe woreczki dostępne są w kilku rozmiarach m.in. 8 x 10cm, 16 x 37cm, 26 x 35cm.
Woreczki jeansowe

Woreczki jeansowe

Woreczki welurowe Welur nazywany bywa także aksamitem lub pluszem, ponieważ jest bardzo przyjemny i miękki w dotyku. Dzięki zastosowanemu w tkaninie gęstemu splotowi jest ona trwała i bardzo wytrzymała. Tkanina ta jest całkowicie nieprześwitująca i dobrze skrywa zawartość pakunku. To wspaniałe opakowania na upominki. Na welurze także możemy zamieścić wybrany przez Państwa nadruk. Woreczki dostępne są w kilku modnych kolorach i rozmiarach od 8 x 10cm do 26 x 35cm.
Woreczki welurowe

Woreczki welurowe

Jakie woreczki wybrać – transparentne czy kryjące?

Jeżeli chcą Państwo wyeksponować zawartość woreczka, proponujemy wybrać w tym celu woreczki z organzy. Organtyna jest bowiem niezastąpiona przy prezentowaniu produktów. Wygląda także okazalej i jest bardziej trwała niż posiadające zbliżone parametry folia celofanowa. To idealny wybór przy pakowaniu np. gadżetów reklamowych z logo firmy.

Świeczka choinka w woreczku z organzy.

Świeczka choinka w woreczku z organzy.

Pozostałe dostępne w naszej ofercie rodzaje tkanin są całkowicie kryjące i sprawiają, że zawartość materiałowej torebeczki pozostaje niespodzianką, aż do chwili rozpakowania prezentu. Opakowania na upominki z nietransparentnych tkanin idealnie sprawdzą się w sytuacji, gdy nie chcemy aby osoby postronne poznały zawartość sakiewki.

Satynowy złoty woreczek na prezent.

Satynowy złoty woreczek na prezent.

Lepsze są woreczki gładkie czy z nadrukiem?

W przypadku oferty dla firm z oczywistych przyczyn znacznie większym zainteresowaniem cieszą się woreczki z nadrukiem. Dzięki możliwości umieszczenia na torebeczce grafiki z logo firmy już samo opakowanie staje się nośnikiem reklamy! Jest to o tyle dobra inwestycja, że woreczki z materiału w przeciwieństwie do papierowych oraz foliowych torebek nie lądują w koszu na śmieci zaraz po wypakowaniu świątecznego upominku. Dzięki swojej uniwersalności, wysokiej jakości i estetyce (materiałowe woreczki są po prostu bardzo ładne!) są one zwykle wykorzystywane w życiu codziennym do przechowywania i segregowania różnych przedmiotów bądź stworzenia domowych dekoracji.

Jak wybrać odpowiedni nadruk na woreczki?

W celu stworzenia satysfakcjonującego Państwa projektu nadruku na woreczki zapraszamy do kontaktu! Na woreczkach możemy umieścić logo firmy, tematyczną grafikę bądź tekst np. życzeń świątecznych. Oferujemy możliwość pełnej personalizacji produktów w celu jak najlepszego dostosowania woreczków do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Woreczki na gadżety reklamowe z wybranym przez Ciebie logo.

Woreczki na gadżety reklamowe z wybranym przez Ciebie logo.

Pod pojęciem „woreczki z nadrukiem” nasz asortyment oferuje znacznie więcej niż umieszczone na sakiewkach logo firmy. Proponujemy także wzorzyste woreczki z okolicznościowymi nadrukami. W tym także z tematycznymi motywami bożonarodzeniowymi. Świąteczne nadruki i aplikacje umieszczone na naszych torebeczkach pozwalają w prosty sposób stworzyć efektowne dekoracje. To także rozwiązanie problemu jak ładnie zapakować prezent. Dzięki woreczkom z gotowym świątecznym nadrukiem można zrobić to szybko tanio a zarazem pięknie i efektownie! Bożonarodzeniowe sakiewki to idealne opakowania na upominki!

Podział woreczków ze względu na stylistykę

Oferujemy Państwu szeroki wybór wzorów i kolorów woreczków. Pozwala to dobrać woreczki perfekcyjnie dopasowane do różnorodnej stylistyki. Z powodzeniem stosowane są zarówno w klasycznych, tradycyjnych dekoracjach jak i tych nowoczesnych, nieszablonowych. Podział woreczków ze względu na stylistykę pomaga także dopasować opakowania na upominki do gustu osoby przez Nas obdarowywanej.

Świeczka w ozdobnym woreczku świątecznym z organzy.

Świeczka w ozdobnym woreczku świątecznym z organzy.

Najczęściej wybierane do dekoracji klasycznych, tradycyjnych są woreczki:

 • jutowe
 • lniane
 • z organzy
 • satynowe
 • welurowe

W nowoczesnej stylistyce najczęściej sprawdzają się woreczki:

 • metaliczne
 • jeansowe
 • welurowe
 • z organzy
 • satynowe

Najpopularniejsze w rustykalnych dekoracjach oraz woreczki dobrze pasujące do stylu boho i vintage:

 • jutowe
 • lniane

Podział woreczków ze względu na kolor tkaniny

Materiałowe woreczki w naszej ofercie dostępne są w szerokiej palecie barw. Znajdą u Nas Państwo zarówno sakiewki w neutralnych kolorach ziemi jak i torebeczki o mocnych, nasyconych barwach. W tym nawet woreczki w zdecydowanych, neonowych kolorach oraz woreczki metaliczne!

W okresie świątecznym spośród produktów z Naszej oferty największym powodzeniem cieszą się następujące kolory woreczków:

 • w odcieniach czerwieni i w kolorze bordowym
 • w kolorach ziemi: naturalnym, brązowym jasnym, brązowym ciemnym
 • białe i ecru
 • złote i srebrne
 • oraz zielone ciemne

Dobór idealnej tkaniny do najpopularniejszych upominków biznesowych – poradnik

Na podstawie dotychczas realizowanych zamówień podpowiadamy Państwu także, które woreczki najczęściej wybierane są jako opakowania do konkretnych produktów:

Mydło naturalne pakowane w woreczek z organzy.

Mydło naturalne pakowane w woreczek z organzy.

Kosmetyki – Kosmetyki naturalne najczęściej pakowane są w len i jutę. Opakowania te dzięki swemu odrobinę surowemu, naturalnemu wyglądowi prezentują się naprawdę efektownie. Natomiast ekskluzywne kosmetyki uznanych marek wspaniale prezentują się zapakowane np. w satynę.

Opakowanie na ręcznie robione mydło.

Opakowanie na ręcznie robione mydło.

Biżuteria – W roli opakowania na biżuterię w zależności od jej stylistyki sprawdzają się wszystkie rodzaje oferowanych przez nas woreczków. W przypadku świątecznych prezentów biznesowych wybierana jest najczęściej subtelna i elegancka biżuteria. Do jej dekoracyjnego pakowania nasi klienci najczęściej sięgają po woreczki welurowe oraz satynowe, a także woreczki metaliczne i te z organzy.

Woreczek z organzy na biżuterię.

Woreczek z organzy na biżuterię.

Gadżety reklamowe – Według opinii naszych klientów warto zapakować je w organtynę. Woreczki z organzy dzięki transparentności znakomicie eksponują umieszczone w nich gadżety z nadrukowanym logo.

 

Woreczek z logo na gadżety reklamowe.

Woreczek z logo na gadżety reklamowe.

Jak wybrać właściwy rozmiar woreczka?

Zastanawiają się Państwo jak dobrać odpowiedni rozmiar woreczka? Jego wymiary powinny być zawsze trochę większe niż przedmiot, który chcemy umieścić w jego wnętrzu. Zwłaszcza w przypadku przedmiotów twardych i sztywnych, które nawet w najmniejszym stopniu nie dostosują się do kształtu opakowania. Wymiary woreczków z materiału podane na stronie dotyczą całej torebeczki wraz z przestrzenią nad sznureczkiem/tasiemką. Ta część tkaniny stanowi jedynie ozdobny detal. Realny obszar przeznaczony do przechowywania jest więc mniejszy niż podane wymiary całego woreczka. Przestrzeń w jego wnętrzu zmniejsza się także po zawiązaniu sakiewki. Związany woreczek stopniowo zwęża się bowiem w górnej części. Dobierając rozmiar należy zachować zatem trochę zapasu. Zarówno wysokość jak i szerokość przedmiotu powinna być mniejsza niż wymiary torebeczki. Jeżeli mają Państwo wątpliwości zachęcamy do kontaktu, nasz personel pomoże dobrać woreczki idealnie dopasowane do Państwa potrzeb!

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające kilka przykładów popularnych produktów wraz ze wskazaniem wymiarów sugerowanego opakowania na upominki.

Woreczek 16 x 37 cm na butelkę wina

Woreczek 16 x 37 cm na butelkę wina.

Czerwony woreczek z organzy 3,5 x 19 cm na długopis.

Czerwony woreczek z organzy 3,5 x 19 cm na długopis.

Materiałowe woreczki świąteczne w ofercie dla firm

Jak Państwo widzą te niepozorne materiałowe woreczki są niezwykle uniwersalne. Stanowią oryginalną bazę dla bożonarodzeniowych dekoracji i sprawdzają się jako szykowne, eleganckie opakowania na upominki. Można zastosować je przy różnych okazjach i na naprawdę wiele sposobów. Warto wykorzystać ogromne możliwości jakie oferuje te tanie i skuteczne narzędzie reklamy!

Woreczki świąteczne z firmowym logo.

Woreczki świąteczne z firmowym logo.

Dzięki wysokim stanom magazynowym nawet duże, hurtowe zamówienia realizujemy bardzo szybko. Ponadto dla stałych klientów oferujemy zniżki i korzystne rabaty, darmową dostawę oraz możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zapraszamy Państwa do współpracy.